Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

Aynen haklısın o an Kaido da gelse Akainu da gelse Zoro ikiye bölecektir Dağları böldüğü gibi.

Biri de çıkıp demiyor ki Zoro'nun hakisi orada Pica'nın hakisini aştı ondan kesti. Anca kendi kafamıza göre bir kurgu yaratalım. :)
Haki'yi kağıt gibi kesiyor çünkü hakiyi aşmak önemsiz. :(
NE söyledigimi anlamamışsın Kaido arc'ına geldiginde Zoro için Kaido'nun defansını aşamamak diye bir şey olmamalı.Benim dedigim her şeyi kesecekse zamanı geldiginde Kaido'nun bile defansını aşabilmeli bu adam.

Ya kardeşim bu soruyu ciddimi soruyorsun sen ? Mihavk ne diyor hangi kılıcı kullandığın önemli değildir haki ile tüm kılıçlar kara kılıç olur . Yani zoro'nun eline meyve bıçağıda versen haki yükledikten sonra o picayı yine ikiye bölerdi . Bunu anla ilk olarak .

Edit : http://www.turkcraft.com/One_Piece/778/13
http://www.turkcraft.com/One_Piece/779/5
Kılıç kullanan adam kılıç kullanmadan daldı Zoro'da o adama kılıçsız dalsaydı ne olurdu demek istemiş?

NE söyledigimi anlamamışsın Kaido arc'ına geldiginde Zoro için Kaido'nun defansını aşamamak diye bir şey olmamalı.Benim dedigim her şeyi kesecekse zamanı geldiginde Kaido'nun bile defansını aşabilmeli bu adam.
Mihawk gibi en iyi olmuş bir adam bile Jozu'yu ha diyince kesemiyorsa, Zoro'nun bir Yonko, hele de Kaido'yu kesmesine daha çok yol var.

Kılıç kullanan adam kılıç kullanmadan daldı Zoro'da o adama kılıçsız dalsaydı ne olurdu demek istemiş?
Bende tam olarak ondan bahsediyorum , hakisi üstün olduğu için zoro yine kazanırdı NOKTA . One piece'deki tek güç hakidir , diğer güçler anca hakinin etrafında dolanır karşısına çıkamaz .

Son düzenleme:
Bende tam olarak ondan bahsediyorum , hakisi üstün olduğu için zoro yine kazanırdı NOKTA . One piece'deki tek güç hakidir , diğer güçler anca hakinin etrafında dolanır karşısına çıkamaz .
Haki tek başına yetmez ki. Zoro kılıç ustası kılıcı olmayacak. Üzerine kılıçla gelen adama karşı çıplak elle ne yapabilir?
İşte bu durum Pica için geçerliydi.

Haki tek başına yetmez ki. Zoro kılıç ustası kılıcı olmayacak. Üzerine kılıçla gelen adama karşı çıplak elle ne yapabilir?
İşte bu durum Pica için geçerliydi.
Mihawkın hakisi Jozuyu bile aşamıyor bir de dünyanın en iyisi. :(
Bellamynin hakisi de Luffyden üstün o vakit.
Monkey D. Luffy çok yorma kendini boşver. :)

Haki'si var diye Vergo'yuda alamıyordu Zoro kesemiyordu sınırları aşıp yeni teknikler bulması gerekiyordu ama gördükki haki'yi kagıt gibi kesiyor.İster Dof olsun isterse başka arc'ta başka adam Zoro'nun hedefi belli her şeyi kesmek tutupta karşısında savunma ile durabilcek adam olmuyacaktır.
Vergoyu yenebilirdi pekala zoro ve bu zoronun hakisinin vergodan sağlam olduğunu gösterirdi bize. Ama ne pica ne de vergo dof değil. Tutupta karşısında savunmayla durabilecek bir sürü de adam vardır. Bir şeyde kesik açmak onu dilimlemekle aynı şey değil. Hakisinin yetmeyeceği adamlar muhakkak var ve olacaktır da. Ama zoro kesemeyeceğim hiçbir şey yok dediği için böyle muhabbetler dönüyor. Fanları kışkırtan zoronun kendisi. Bir de birinin fanı olup onu doğru yanlış savunmak nasıl bir şey öğretilsin istiyorum artık bana.

Mihawkın hakisi Jozuyu bile aşamıyor bir de dünyanın en iyisi. :(
Bellamynin hakisi de Luffyden üstün o vakit.
Monkey D. Luffy çok yorma kendini boşver. :)
Allahım yarabbim sana geliyorum tut beni . Ya jozu dediğin yonko'lardan birinin en güçlü adamı ki elmas gibi kesilmesi neredeyse imkansız bir meyvesi var . burda anlatmak istediğim şey jozunun hakisi mihavka yakındır ve meyvesinide işin içine katarak o saldırıları savuşturabiliyor . Ya lütfen gidin seriyi baştan okuyun gelin .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık