Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

Luffy ile Zoro denk olmasına rağmen bu konuda bir hazımsızlık var açıkçası.Zoro'nun yaptıklarını başka biri yapsa çoktan amiral seviyesi olarak lanse edilirdi.
Pekoms,Ace'yi zorlar ama alamaz 330 milyon ödüllü bir adam boş değildir sonuçta.
WB,ezik ve balon olmamasına rağmen,Oda MF'de karakterin gücünü neredeyse kullanmasına hiç fırsat vermeyecek şekilde kıstığı için Wb'yi balon görenler var.

Denklik ve eşitlik farklı şeyler Zoro'nun kral hakisi olsa eşitler derdim,kral hakisi olmadığından denkler diyorum yani Luffy,Zoro'dan az bir fakla önde.Luffy'nin yapıp,Zoro'nun yapamayacağı herhangi bir şey göremiyorum hatta Zoro'nun bu konuda fazlası bile var Luffy'den olmalı da neticede Mihawk'tan eğitim almış bir kılıç ustası.
''Denk, birbirine eşit olan, akran olan, özellikleri birbirine benzeyen demektir. Eşit olanlar aynı zamanda denktir. Denkin genel olarak anlamı bu olmakla birlikte her alanda bu kelime kullanılabilir. Denk bütçe, geliri ve gideri eşit bütçe demektir. Denk küme eleman sayısı eşit küme demektir.''

Denk, eşit demek kısaca. :/

Zoro'nun H.Hakisi yok ve K.Hakisi zayıf. En büyük eksikliği bu. 2 yıl önce aralarında pek fark yoktu ama şimdi farkı açtı Luffy.

G2 ileyken Zoro'nun devasa alan saldırılarından bile kaçar Luffy. Hızlı saldırılarının isabet etme ihtimali de çok zayıf.

-Ödül=Güç diye bir şey yok. Sanji'nin ödülü Caribo'dan düşük ama sence Caribo, Sanji'yi yenebilir mi?

Bi Zoro fanına laf anlatmaya çalışıyorsun :D Ben bile geç olmasına rağmen anladım bun :)
Dedim işte onu ikna etmeye çalışmadım. Şu konuyu okuyan insanlara arkadaşımızın verdiği örneklerin yanlış değerlendirilmemesi gerektiğini anlattım. Hedefim Zoronun ağır ve abartı fanları değildi. :)

''Denk, birbirine eşit olan, akran olan, özellikleri birbirine benzeyen demektir. Eşit olanlar aynı zamanda denktir. Denkin genel olarak anlamı bu olmakla birlikte her alanda bu kelime kullanılabilir. Denk bütçe, geliri ve gideri eşit bütçe demektir. Denk küme eleman sayısı eşit küme demektir.''

Denk, eşit demek kısaca. :/

Zoro'nun H.Hakisi yok ve K.Hakisi zayıf. En büyük eksikliği bu. 2 yıl önce aralarında pek fark yoktu ama şimdi farkı açtı Luffy.

G2 ileyken Zoro'nun devasa alan saldırılarından bile kaçar Luffy. Hızlı saldırılarının isabet etme ihtimali de çok zayıf.

-Ödül=Güç diye bir şey yok. Sanji'nin ödülü Caribo'dan düşük ama sence Caribo, Sanji'yi yenebilir mi?
Denklik farklı eşitlik farklı şey sembolleri bile farklı.
Zoro'nun gözlem hakisi zayıf olsa ne olur iki yılın ardından tek çizik yok adamda.
Konuyu Zoro vs Luffy'ye çevirme ben Zoro'nun Luffy'nin yaptıklarını rahatlıkla yapabileceğini söylüyorum.
Ödül=güç diye bir şey yok ama güç konusunda bir bilgi verebilir.

Zoro konusunda fanlık yapabilirim ama tutarsız bir düşünce yok ortada.Kimse kendi düşüncelerinin mutlak doğru olduğu zavallılığına kapılmasın benden tavsiye.

Denklik farklı eşitlik farklı şey sembolleri bile farklı.
Zoro'nun gözlem hakisi zayıf olsa ne olur iki yılın ardından tek çizik yok adamda.
Konuyu Zoro vs Luffy'ye çevirme ben Zoro'nun Luffy'nin yaptıklarını rahatlıkla yapabileceğini söylüyorum.
Ödül=güç diye bir şey yok ama güç konusunda bir bilgi verebilir.
Zoro Doflamingoyla kapışırdı hatta yardım alsa yenerdi diyorsun yani?

Zoro dağı keserken hiç zorlanıyor mu bir de Luffy'ye bak G4 açmadan dağ parçalayabilir mi acaba.Mihawk basit bir kılıç sallayışı ile koca buz dağını kesiyor farkı anlayabildin umarım.Karolla değilim.

Sanji-Zoro denkliği falan yok.Diable ile vurdu Dof'a hiçbir şey yapamadı,Zoro ne yaptı aslanlar gibi çıktı amiralin karşısına amiral bile basit bir saldırıya diz çöktü,ürperdi.Ayrıca Oda onaylı tayfada her zaman en önemli üç kişi Luff,Nami ve Zoro'dur,yani senin Sanji,Zoro denkliğin her türlü havada.Zoro diğer üyeler gibi tayfaya katılmıyor,kıyaslama yaparken kaptan>tayfa demek doğru bir bakış açısı olmuyor Zoro için.
Güçlülüğü dağ parçalamak sığlığına indirmemelisin.
Zoro dağı ortadan ikiye ayırabilir Mihawk da ayırabilir ama bir insanı ikiye ayırdıklarını görmedik mesela? Durum bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık