Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Forumun İkiye Bölündüğü Konular

Pekoms Ace'i yener gibi geliyor bana :)Tamamen mangadan referans alarak sağ alttaki cevaba dikkat.Ace'te aynı kafada oldugu için öldü zaten :D

Son düzenleme:
Ace'de haki yok mu şimdi?
Şimdi ölü, iki sene önce kullanmadı.
Hakiye bakışını bilmiyorum ama seride hakisi olmayan kimse yok.

Ha ha ha :( Daha veletken kral haki açmış WB'nin yanında pişmiş Bizim Luffynin bile 3 adamı haki açmışken Ace'te haki yokmuş.Bir de pekomsla karşılaştırılıyor.Bİrisi bi yonkonun ayak işlerini gören eziğin teki diğeri 2.adamı He tek atar :(

@meeteor Tama WB'yi sevmiyosun Tümenlerinden de 1.sinden 16.sına kadar nefret ediyosun ama bu senin WB ve tümenleri konusunda saçmalamana neden olmasın be :( Yakışmıyo sana
Peki, saçmalamam. Senin gibi, saçma olmayan şeylerden konuşurum bundan sonra. Özür dilerim. :(

Luffy ile Zoro denk olmasına rağmen bu konuda bir hazımsızlık var açıkçası.Zoro'nun yaptıklarını başka biri yapsa çoktan amiral seviyesi olarak lanse edilirdi.
Pekoms,Ace'yi zorlar ama alamaz 330 milyon ödüllü bir adam boş değildir sonuçta.
WB,ezik ve balon olmamasına rağmen,Oda MF'de karakterin gücünü neredeyse kullanmasına hiç fırsat vermeyecek şekilde kıstığı için Wb'yi balon görenler var.

Denklik ve eşitlik farklı şeyler Zoro'nun kral hakisi olsa eşitler derdim,kral hakisi olmadığından denkler diyorum yani Luffy,Zoro'dan az bir fakla önde.Luffy'nin yapıp,Zoro'nun yapamayacağı herhangi bir şey göremiyorum hatta Zoro'nun bu konuda fazlası bile var Luffy'den olmalı da neticede Mihawk'tan eğitim almış bir kılıç ustası.

Son düzenleme:
Luffy ile Zoro denk olmasına rağmen bu konuda bir hazımsızlık var açıkçası.Zoro'nun yaptıklarını başka biri yapsa çoktan amiral seviyesi olarak lanse edilirdi.
Pekoms,Ace'yi zorlar ama alamaz 330 milyon ödüllü bir adam boş değildir sonuçta.
WB,ezik ve balon olmamasına rağmen,Oda MF'de karakterin gücünü neredeyse kullanmasına hiç fırsat vermeyecek şekilde kıstığı için Wb'yi balon görenler var.
Eyvah papaz çıkıcak Luffy ile Zoro denk mi :fool:

Şimdi ölü, iki sene önce kullanmadı.
Hakiye bakışını bilmiyorum ama seride hakisi olmayan kimse yok.

Peki, saçmalamam. Senin gibi, saçma olmayan şeylerden konuşurum bundan sonra. Özür dilerim. :(
Keşke ciddiye alma nezaketinde bulunsaydın :( Neyse senin bu konudaki görüşlerini taktığım yok.Sende bu görüşlerinde ısrar ettiğine göre bi sıkıntı yok gibi.Alan memnun satan memnun.

Keşke ciddiye alma nezaketinde bulunsaydın :( Neyse senin bu konudaki görüşlerini taktığım yok.Sende bu görüşlerinde ısrar ettiğine göre bi sıkıntı yok gibi.Alan memnun satan memnun.
Neden birden içindeki saygısızı ortaya çıkarttın ki şimdi?
Çizgi bir karakter üzerinden vardığın yere bak. Benim sevip sevmemi ve olaylara bakış açımı saçma bulmak hadsizliğini yapmasaydın keşke.
Ayrıca sevgi veya nefret duygumu hayali karakterler için hunharca harcayacak biri de değilim. Tamam belki sevgi evet ama nefret hayır. Neyse...

Denklik ve eşitlik farklı şeyler Zoro'nun kral hakisi olsa eşitler derdim,kral hakisi olmadığından denkler diyorum yani Luffy,Zoro'dan az bir fakla önde.Luffy'nin yapıp,Zoro'nun yapamayacağı herhangi bir şey göremiyorum hatta Zoro'nun bu konuda fazlası bile var Luffy'den olmalı da neticede Mihawk'tan eğitim almış bir kılıç ustası.
Karolla hoşgeldin foruma.
Aynen Zoro'nun fazlası var aynen. Hatta Luffy eğitimini bakkaldan aldığı için Zoro'da Mihawk'tan aldığı için.
Doğru tespit.

Roronoa Zoro

Pekoms Ace'i yener gibi geliyor bana :)Tamamen mangadan referans alarak sağ alttaki cevaba dikkat.Ace'te aynı kafada oldugu için öldü zaten :D

Yahu ne diyorsunuz siz ? Pekoms un tek yumruğuna gidecek mi sanıyorsunuz Ace i gerçekten ? Herkes Caribou mu ?

Bak bakalım Crocodile a , Jozu nun elmastan darbesine dayanıyor

Ace , Teach ın hayvani 2 yumruğuna dayanıyor , üstelik yumruğun 1 tanesi ' Devasa Banana Kayasını ' kırdı , üstelik Ace in ' Dai Enkai ' gibi bir atağı var , Pekoms değil Pekoms lar gelse faydasız

Karolla hoşgeldin foruma.
Aynen Zoro'nun fazlası var aynen. Hatta Luffy eğitimini bakkaldan aldığı için Zoro'da Mihawk'tan aldığı için.
Doğru tespit.
Zoro dağı keserken hiç zorlanıyor mu bir de Luffy'ye bak G4 açmadan dağ parçalayabilir mi acaba.Mihawk basit bir kılıç sallayışı ile koca buz dağını kesiyor farkı anlayabildin umarım.Karolla değilim.
Luffy-Wb, Zoro-Marco denklik falan yok ortada. Sanji ve Zoro denktir, Luffy onlardan daha üst seviyededir.
Sanji-Zoro denkliği falan yok.Diable ile vurdu Dof'a hiçbir şey yapamadı,Zoro ne yaptı aslanlar gibi çıktı amiralin karşısına amiral bile basit bir saldırıya diz çöktü,ürperdi.Ayrıca Oda onaylı tayfada her zaman en önemli üç kişi Luff,Nami ve Zoro'dur,yani senin Sanji,Zoro denkliğin her türlü havada.Zoro diğer üyeler gibi tayfaya katılmıyor,kıyaslama yaparken kaptan>tayfa demek doğru bir bakış açısı olmuyor Zoro için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık