Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Öyle reyiz. Japonlara sor.:D
japonlar kafasına atom yemeden önce pirinç mi tüketiyordu diyorsun

pirinç hakkında çalışmalarda pirinci dediğin gibi sağlıklı karbonhidrat göstermek için karşı argüman olarak pirinç tüketmeyenler kötü kh tüketiyor daha çok lif ve daha çok tuz, ayrıca alkol falan kullanıyorlar diye belirtiliyor slgkdlgk yani çalışmaları doğru kontrol gruplarında yapmayınca ilişkilendirmeye dayalı bi ton safsata çıkıyor. kötünün iyisi diye övüyorlar

japonlar kafasına atom yemeden önce pirinç mi tüketiyordu diyorsun

pirinç hakkında çalışmalarda pirinci dediğin gibi sağlıklı karbonhidrat göstermek için karşı argüman olarak pirinç tüketmeyenler kötü kh tüketiyor daha çok lif ve daha çok tuz, ayrıca alkol falan kullanıyorlar diye belirtiliyor slgkdlgk yani çalışmaları doğru kontrol gruplarında yapmayınca ilişkilendirmeye dayalı bi ton safsata çıkıyor. kötünün iyisi diye övüyorlar
Vallahi bilmiyorum derinlemesine. Hepimiz birilerinin dediğine bağlıyız bu çağda. En iyisi kendinde deneyip sonuçlarını görmek. Bu arada her şeyin fazlası zarar azı karar.

Vallahi bilmiyorum derinlemesine. Hepimiz birilerinin dediğine bağlıyız bu çağda. En iyisi kendinde deneyip sonuçlarını görmek. Bu arada her şeyin fazlası zarar azı karar.
deneme yanılma yolu, alıştırılmış davranışlar edinmiş insanlarca uygulanması zor bi yöntem. öyle olsa beyana dayalı çalışmalar sürekli patlamazdı. ama dediğin gibi fazlası zarar, o yüzden en azından vücut çalışanlar diyetlerini çeşitlendirebilirler. testo taylan gibi günde 3 tencere pilav yemesinler

deneme yanılma yolu, alıştırılmış davranışlar edinmiş insanlarca uygulanması zor bi yöntem. öyle olsa beyana dayalı çalışmalar sürekli patlamazdı. ama dediğin gibi fazlası zarar, o yüzden en azından vücut çalışanlar diyetlerini çeşitlendirebilirler. testo taylan gibi günde 3 tencere pilav yemesinler
Sen carnivore diyeti mi savunuyon?

Bir konuda sağlam bilgiye ihtiyacım var. 4 aydır vücut geliştirme amaçlı değilde sıkılaşmak ve zayıflamak için salona gitmeye başladım. Salonun hocası profesyonel sporcu. Bayağı şampiyonlukları var kendisinin. Şimdi ben ne sorsam bana hep antrenman , dinlenme vs. anlatıyor ama günlük 200 gr protein şart diyor. Benim hedeflerim için bu protein miktarı şart mı ? 100 gr alsam ne olacak. Bana kendisi profesyonel olduğu için ister istemez en iyi bildiği yola girmek istiyor gibi geliyor. Doğrumu düşünüyorum. Bu konuda ne yapmam gerek.
Değil tabiki de. 200gr protein çok fazla yük bindirir böbreklerine. Kendisi pro sporcu olduğu için o kafayla düşünmüş olabilir belki, ya da bilgisi olmadan konuşuyor. Alpa'nın dediği miktar bile fazla yeni başlayan biri için. Fazladan kas yapma amacım da yok diyorsun hiç gerek yok. Kilo başına 1 bile yeter aslında da yeterli suyu alıp düzgün beslenme spor ve uyku düzeni ile kilo başına 1.5a kadar çıkabilirsin bence. Çok ciddi hedefleriniz yoksa ya da birkaç yıllık sporcu değilseniz doktor kontrolüne sık gitmiyorsan gerek yok böyle şeylere. Düzgün ve temiz beslen, kilo verme amacindaysan kalori açığı oluştur, idmanini düzgün yap, spor sonrası yüksek nabız aralığında kardiyonu yap ve iyi uyu tamamdır. Yeter de artar bile bunlar. Günde 600-700gr tavuklar yiyip hem bedenine hem de cebine yük bindirmeye gerek yok bence. 3-4 sene sonra daha ciddi düşünürsen, vücudun oturursa o zaman düşünürsün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık