Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Zorlayan bir aksiyon yok açıkçası. Sadece görüntü açısından.
vücut geliştirme bana korkunç gelmeye başladı son yıllarda. vücut geliştirme değil de yaşlandırmaya dönüyor iş. vücut dismorfisi denen karadelik leş psikolojiye girmeden, etrafından fırtılıp gitmek lazım sanki.

vücut geliştirme bana korkunç gelmeye başladı son yıllarda. vücut geliştirme değil de yaşlandırmaya dönüyor iş. vücut dismorfisi denen karadelik leş psikolojiye girmeden, etrafından fırtılıp gitmek lazım sanki.
İnternetteki sosyal medyadaki vücutlara kafayı takıp onları hedef koyarsan çok sıkıntı. İnsanın algısı da değişiyor. Belli fit bir vücuda sahip olmakla yetinmeyi bilmek lazım. Fazlası zarar.

İnternetteki sosyal medyadaki vücutlara kafayı takıp onları hedef koyarsan çok sıkıntı. İnsanın algısı da değişiyor. Belli fit bir vücuda sahip olmakla yetinmeyi bilmek lazım. Fazlası zarar.
vücut formunu korumak için harcadığın zaman ve bu süreçte edindiğin stres endeksi var. doğal olmayan bi hacimde kas kütlen varsa ve bunu korumak için aşırı vakit harcayıp vücudu da gereksiz strese sokuyorsan bu bağımlılığa dönüşüyor. işte o disformi karadeliği dediğim şeye hiç yaklaşmamak lazım, fazlası ciddi zarar

Eridim bittim 1 ay içinde. Ramazanda bir boynum tutuldu 1 aydır geçmedi, sıfır spor yapıyorum, doktor sırası da hala gelmedi. Boyun fıtığı olabilir gibi geliyor ama onun bile ağrısınin geçmesi lazımdı. Sporu birden bırakınca da sanırım hızlı mi eridim anlamadım. Kollarım duruyor ama üst vücut söndü gibi. Ne yapmak lazım çözemedim.

Eridim bittim 1 ay içinde. Ramazanda bir boynum tutuldu 1 aydır geçmedi, sıfır spor yapıyorum, doktor sırası da hala gelmedi. Boyun fıtığı olabilir gibi geliyor ama onun bile ağrısınin geçmesi lazımdı. Sporu birden bırakınca da sanırım hızlı mi eridim anlamadım. Kollarım duruyor ama üst vücut söndü gibi. Ne yapmak lazım çözemedim.
Boynuna zeytinyağıyla masaj yap günlük ve bezle sar, youtube üzerinde boyun fıtığı egzersizleri var günlük o hareketleri yap inşaallah bir önce rahatsızlığından kurtulmuş olacaksın, çok geçmiş olsun.

Boynuna zeytinyağıyla masaj yap günlük ve bezle sar, youtube üzerinde boyun fıtığı egzersizleri var günlük o hareketleri yap inşaallah bir önce rahatsızlığından kurtulmuş olacaksın, çok geçmiş olsun.
Boyunda sol tarafım hiç acımıyor ama sağ tarafa 2noktaya basınca acıyor, boyun tutulması geçti ama sağ omzuma ve koluma vurdu. Özelde öper diye devletten doktor sırası bekliyorum. Ayın 22.sinde beyin ve sinir cerahisine alabildim, gün gelene kadar hastalıktan ölmezsek iyi. Mayıs ayında tenis turnuvası da var bu gidişle onu es geçeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık