Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Lastik ne ya 🤦‍♂️

O bir yana, evde antrenman yapanlar için gayet işlevsel, hemen hemen her bölgemizi çalıştırabiliriz ama ne kadar? Tatmin edici antrenmanlar çıkarabileceğimizi sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez.
Neredeyse 7 yıl falan oldu spor salonlarına gitmeyeli arada görüyordum videolardan ama merak edip bakmadım. Bacak çalışabileceksem alabilirim Direnç Bantı ;)

Neredeyse 7 yıl falan oldu spor salonlarına gitmeyeli arada görüyordum videolardan ama merak edip bakmadım. Bacak çalışabileceksem alabilirim Direnç Bantı ;)
Özel bir nedeni yoksa salona gitmelisin. Bir erkek için lastik, özellikle bacak çalışmak için zaman kaybı olur. Al omuzuna damacanayı, yürüyüş yap daha iyi.

Güç arttırmak, ayrıca kaslarının daha dolu, patlak ve hacimli olması için karbonhidrat yüklemelisin. Günlük üçyüz beşyüz gram pirincin ihtiyacını karşılaması gerekiyor şu aşamada.

Pek çok insan vücut geliştirmeyi proteinden ibaret sanıyor, karbonhidrat ve diğer besinlere de dikkat etmelisiniz.
Pirinç tüketiyorum hocam ekmek çikolata felan tüketmiyorum

Bacak çalışmak için vs. bildiğim kadarıyla direnç bandı için kanca gibi bir şey lazım, herhangi bir tarafını kancaya bağlayıp çalışırsan daha da efektif ve kullanışlı olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık