Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Fitness & Vücut Geliştirme Sohbet

Yok masa başı iş göbeği. Aynı boy 7 fazla kilom var ve bu kilo vermiş halim. 95lerden geldim buralara ki ben hayatımın çoğunu fit geçirdim. Son 2 yıla kadar:üzgünüm:
Arkadaş göbekliyim diye gezmeyin ben ülkeye 2019da giriş yaparken 1.71 boy 92 kilo giriş yaptım. Uzun adamın kilosu batmaz benim gibi yağlı olmadıktan sonra.

Michal Krizo yakın zamanda, Vitaliy Ugolnikov ileride Mr. Olympia olabilir. IFBB Pro'ya gelmeleri izleyiciler açısından heyecan katacak.

Gelebileceği en iyi dönemde ifbb'ye geliyor. Ramy çöp, kalite yokluğunda şampiyon olabilen bir adamdan başkası değil. Ifbb Shown Rhoden'i intihara sürüklemeseydi o muazzam bir sporcuydu, gerek genetik gerek kütle gerçekten mr. olympia ünvanını hak eden bir atletti. Mevcut tabloda Vitaly Ifbb'de mr. olypia plabilir. Şu an genetiğini beğendiğim tek open sporcu Blassing Awodibu, onun da daha fazla kütle ve iyi bir kondisyonla gelmesi gerekebilir.

Gelebileceği en iyi dönemde ifbb'ye geliyor. Ramy çöp, kalite yokluğunda şampiyon olabilen bir adamdan başkası değil. Ifbb Shown Rhoden'i intihara sürüklemeseydi o muazzam bir sporcuydu, gerek genetik gerek kütle gerçekten mr. olympia ünvanını hak eden bir atletti. Mevcut tabloda Vitaly Ifbb'de mr. olypia plabilir. Şu an genetiğini beğendiğim tek open sporcu Blassing Awodibu, onun da daha fazla kütle ve iyi bir kondisyonla gelmesi gerekebilir.
Shown Rhoden o ağırlıkta o estetiği yakalayan ender sporculardan. Vitaly ileride Nick Walker ile yarışır. Vücut tipleri de benzer.

Ya arkadaş sol kolum çalışmıyor çıldıracam ya 5 kilo ile başladım biceps için 1 ayda anca 7.5 e çıkabildim ama sol kolum 5 te zorlanıyor ne yapmam gerekiyor
Özellikle @mikail.cifci hocam size soruyorum

Ya arkadaş sol kolum çalışmıyor çıldıracam ya 5 kilo ile başladım biceps için 1 ayda anca 7.5 e çıkabildim ama sol kolum 5 te zorlanıyor ne yapmam gerekiyor
Özellikle @mikail.cifci hocam size soruyorum
Şimdiki nesilin zyzz i tanıması beni sevindiriyor 2011 lerde bu spora onu idol olarak görüp spora baslayan biri olarak söylüyorum. Fitnessın tanrısı olarak ilan edilir ki fitness diye kavramı bu cıkardı. Soruna gelecek olursam bunun bircok nedeni olabilir
Yetersiz beslenme/yetersiz dinlenme/lif kopuklukları/genetik sorunlar temel nedeni önce kendin bul çözümüne yardımcı oluruz

Şimdiki nesilin zyzz i tanıması beni sevindiriyor 2011 lerde bu spora onu idol olarak görüp spora baslayan biri olarak söylüyorum. Fitnessın tanrısı olarak ilan edilir ki fitness diye kavramı bu cıkardı. Soruna gelecek olursam bunun bircok nedeni olabilir
Yetersiz beslenme/yetersiz dinlenme/lif kopuklukları/genetik sorunlar temel nedeni önce kendin bul çözümüne yardımcı oluruz
Zyzz adamdır
Beslenme olarak günde 3 yumurta fıstık ezmesi tavuk pilav tüketiyorum tek sıkıntım sigara çok içiyorum
Sanırım sıkıntı beslenmede çünkü 1 ayda ala ala 1.5 kilo alabildim.
A bu arada mesela şey yazmışsın idman sonrası telefonu tutamayacak hale gelmeli ben mesela zorluyorum ancak bi süre sonra kolum dambılı (sanırım yanlış yazdım :D) kaldıracak gücün kalmıyor haliyle çıkıyorum idmandan ama yine de sanki zorlamamış gibi hissediyorum enerjiğim yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık