Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Şu anka Tianı yenicek diye bir muhabbet vardı taa serinin en başında o gerçekleşmedi. Keşke biraz daha devam etseydi cidden müthiş bir seriydi. Zi Yu candır bu arada. Nitian , Tian , Ah Gou halt yemiş.

Şu sondaki eleman kimdi ben onu çıkaramadım yalnız ?
Ah Gou'nun normalde olması gereken hali mi gösterildi yani normal bedeni ?

Birde hikaye sanki devam edecek gibi bitmiş.Ondan sonra yeni bir serisi çıkmaması ilginç.

Şu sondaki eleman kimdi ben onu çıkaramadım yalnız ?
Ah Gou'nun normalde olması gereken hali mi gösterildi yani normal bedeni ?

Birde hikaye sanki devam edecek gibi bitmiş.Ondan sonra yeni bir serisi çıkmaması ilginç.
Kong Que'nin velete benziyor valla bende çıkartamadım. Manhuaka'lar yeni bir seri yapıyorlar aslında çokta benziyor FSJ'ye. Belki devamıdır.

Macera yeni başlıyor dedi ve Ah Gou`nun veledi gösterdi :)

Çocuk büyütmek gibi zor bir şey yoktur mesajı verdi :ehe:

Çocuk Kristal Dağı'ndan arta kalan parçaları buldu.

Sonu itibariyle hiç bitmiş izlenimi vermese de şu zamana kadar okuduğum en sağlam hikayelerden birisiydi.

Ki Tian gibi muazzam bir karakteri içerisinde bulundurması bile benim için yeterli bir sebep zaten. :cool:

Çocuk Kristal Dağı'ndan arta kalan parçaları buldu.

Sonu itibariyle hiç bitmiş izlenimi vermese de şu zamana kadar okuduğum en sağlam hikayelerden birisiydi.

Ki Tian gibi muazzam bir karakteri içerisinde bulundurması bile benim için yeterli bir sebep zaten. :cool:
Gerçekten şahane bir konusu vardı. İlk iki sezonunu okurken evde kız arkadaşımla kavga ediyorduk. "Bırak artık okumayı" diye başımın etini yerdi.

Kaliteli bir yapım animesini çekse patlama yapar, one piece, naruto, bleach sollar

Gerçekten şahane bir konusu vardı. İlk iki sezonunu okurken evde kız arkadaşımla kavga ediyorduk. "Bırak artık okumayı" diye başımın etini yerdi.

Kaliteli bir yapım animesini çekse patlama yapar, one piece, naruto, bleach sollar
Kaliteli bir kanal dizisini çekse Got falan nal toplar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık