Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Ve an itibariyle Feng Shen Ji serisi İngilizce olarak sona ermiştir. Türkçesini de yakın zamanda yaparak seriyi tamamlarız. FSJ gibisi bir daha gelmez kıymetini bilin.

Ve an itibariyle Feng Shen Ji serisi İngilizce olarak sona ermiştir. Türkçesini de yakın zamanda yaparak seriyi tamamlarız. FSJ gibisi bir daha gelmez kıymetini bilin.
:( vay be bitti :( tian'ın dünyayı yok etmesiyle bitmiş olsa keşke.
gerçi karanlık-tanrı savaşından sonra bitmesi daha iyi olurdu. bu hiçlik arcı, bu son arc falan hep kötüydü. nitian'dan sonra kötü oldu

Ne zamana tamamlanır hocam? Daha önceden başlayıp bırakmıştım elimde olmayan sebeplerle. Birde serideki tanrı kavramı çok irrite edici gelmişti. Sonradan biraz Yunan mitolojisi vs okuyunca ufkum açıldı birde Reiper ufak bir açıklama yapınca yetti. Seri tamamen bittikten sonra tekrar başlarım yüksek ihtimalle.

:( vay be bitti :( tian'ın dünyayı yok etmesiyle bitmiş olsa keşke.
gerçi karanlık-tanrı savaşından sonra bitmesi daha iyi olurdu. bu hiçlik arcı, bu son arc falan hep kötüydü. nitian'dan sonra kötü oldu
Reis gitti mertlik bozuldu :(
Ne zamana tamamlanır hocam? Daha önceden başlayıp bırakmıştım elimde olmayan sebeplerle. Birde serideki tanrı kavramı çok irrite edici gelmişti. Sonradan biraz Yunan mitolojisi vs okuyunca ufkum açıldı birde Reiper ufak bir açıklama yapınca yetti. Seri tamamen bittikten sonra tekrar başlarım yüksek ihtimalle.
1 en fazla 2 hafta içinde o 2 bölümü de veririz ve FSJ defteri tamamen kapanır.

Kaliteli bir seri daha sona erdi. Emekleriniz için buradan da teşekkürler :)

İkinci seri bana göre serinin zirve noktasıydı. NiTian Erxing faktörü var elbette :D

İlk seri giriş ve tanışma kısmıydı zaten. Üçüncü seri de Hiçlik Ark'ı dışında gayet iyiydi bana kalırsa.

Mangaka açık bir kapı da bıraktığına göre ileride aynı evrende farklı bir hikaye görebiliriz umarım.

Not: Bu arada Karanlıklar'ın soyu tükendi mi? Malum kadın kalmadı ya :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık