Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    409
Law gibi bir adam 2 arca Zoroyu yakalamişsa garbi bir sıkıntı var.Law la bu.Güç yok bir şey yok.Karizma desen hiç yok.
1 arc Kid görsek Luffy ile yarışacak demek ki.

Kim sıralama yaptı, resmi sıralama falan varsa atın görelim. Seri Luffy den yürümüştür ama serinin ismi lufy de değil. Luffy fanları en çok olması normal gibi, çünkü mangaka daha Luffy'yi köşeye atmadı, her şeyin odağında illa olacak, Mf'yi bile bu yüzden kısa tutup batırdıysa şaşırmam. Sanji yılında bile Sanji odaklı manga çizmedi, arada bilgi verdi geçti. 10-20 bölüm aralıksız Sanji'nin hikayesini ve günceli işleyebilirdi ama olmadı.

Kısaca Luffy bu serinin acımasız gerçeği.

Düşündüm de ben pek bağlantı kuramadım valla. :D Kid'de ise biraz Shiki havası var.
Karakter bazında ya.Wb mesela rahatında bir adam.Sürekli denizlerde özgürce dolaşıyor.Tayfa sevgisi ise inanılmaz.Aynı Luffy gibi.Crocoyu yenmiş ama öldürmemiş.Roger ise ter biraz.Ordu felan yok etmiş adam :D

Ben de şiki ile bağlantı kuramadım.Serideki yer bakımından ise olabilir tabi.

Karakter bazında ya.Wb mesela rahatında bir adam.Sürekli denizlerde özgürce dolaşıyor.Tayfa sevgisi ise inanılmaz.Aynı Luffy gibi.Crocoyu yenmiş ama öldürmemiş.Roger ise ter biraz.Ordu felan yok etmiş adam :D

Ben de şiki ile bağlantı kuramadım.Serideki yer bakımından ise olabilir tabi.
Wb Luffy'ye kıyasla çok daha babacan birisi. Luffy ise esasında çok bencil birisi. Kaprisleri de bol. Çocuksu tavırları var bu konuda. Garp da öyle mesela. Roger zaten öyle, adım başı Luffy ile arasındaki benzerliği ön plana çıkarıyorlar.

Kid ise konum olarak zaten Shiki seviyesine gelir, onu demek istemedim. Shiki Roger'a düşman ama aynı zamanda saygı duyan birisiydi. Kötü birisi olduğu da ortada. Kid'de de böyle bir hava var bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık