Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Favori Karakter Anketi

En çok sevdiğiniz 3 karakteri seçin..

• Kullanılan toplam oy
    409
Sen dediğini kanıtlayabilir misin Emre?
Benim bir şeyi kanıtlamama gerek yok. Zaten şu anki ana karakteriyle rekorlar kırdığını bildiğimiz bir seride sen Zoro olsa daha fazla tutardı diyerek neyi kanıtlamış oluyorsun?

Ki yan karakterler Zoro tarzında olan bir çok seri var. Bleach' te bunlardan biri.
Zoro konusunda kanıt istemedim o kişisel görüş meselesi.Sen diyorsun ki Luffy olmadan bir one piece serisi olsa bu kadar popüler olmaz hiç satmazdı diyorsun.Takıldığım nokta burası.Seri luffy dışında da gayet seviliyor.Karakterleri gizem ve hikayesiyle.Millet mf arcına hasta olmuş mesela.Luffy yüzünden mi çok satmıştı o arc sadece.Yani gördüğün gibi benim kanıtlamam gereken bir durum yok.Böyle diyorsan senin kanıtlaman lazım. :)

Zoro konusunda kanıt istemedim o kişisel görüş meselesi.Sen diyorsun ki Luffy olmadan bir one piece serisi olsa bu kadar popüler olmaz hiç satmazdı diyorsun.Takıldığım nokta burası.Seri luffy dışında da gayet seviliyor.Karakterleri gizem ve hikayesiyle.Millet mf arcına hasta olmuş mesela.Luffy yüzünden mi çok satmıştı o arc sadece.Yani gördüğün gibi benim kanıtlamam gereken bir durum yok.Böyle diyorsan senin kanıtlaman lazım. :)
Ben şu anki baş karakteriyle zaten yakaladığı başarıdan bahsediyorum sana. Ortada net bir kanıt olarak duruyor zaten.

Ayrıca görüşünü bir veriye bir ornege dayandiracaksin ki işkembeden sallamadığını varsayayım.

Şöyle yorumlara baktım da Shanks'ın neden en sevdiğim karakter olduğunu anladım. Kimi Zoro'ya laf atıyor kimi Luffy'e herkesin bir ortak noktası var Shanks. Nasıl bir karakterse biri kusursuzluğunu seviyor, biri kusurlu olmasını(Ne de güzel övümüşüm favori karakterimi:D:D)

Ben şu anki baş karakteriyle zaten yakaladığı başarıdan bahsediyorum sana. Ortada net bir kanıt olarak duruyor zaten.

Ayrıca görüşünü bir veriye bir ornege dayandiracaksin ki işkembeden sallamadığını varsayayım.
O kadar satışı yapmasının serinin kalitesinden mi kaynaklandığı yada ana karakter kalitesi ve çok tutulmasından mı kaynaklandığını nereden biliyorsun da bunu iddaa ediyorsun işte.Nerede bu konuda kanıt yok.

One punch man değil ki bu seri sadece Saitamanın esprileri üzerinden ilerlesin.

O kadar satışı yapmasının serinin kalitesinden mi kaynaklandığı yada ana karakter kalitesi ve çok tutulmasından mı kaynaklandığını nereden biliyorsun da bunu iddaa ediyorsun işte.Nerede bu konuda kanıt yok.

One punch man değil ki bu seri sadece Saitamanın esprileri üzerinden ilerlesin.
Yahu çoğu kişi bile lastik çocuk diye hatırlıyormuş seriyi eskiden izleyenlerin bu bile ortadayken Luffy'nin etkisinden etkisiz eleman gibi bahsedemezsin.

Ayrıca serinin başlarında ne hikaye vardı kaç karakter vardı da onlardan bahsediliyor. Benim bir şeyi kanıtlamama gerek yok. Zaten yapılan karakter popülerliği anketleri felan olsun her şey bu serinin Ana karakterinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Bir şeyi kanıtlaması dayanak göstermesi gereken sensin. Ben de sallarım. Bu serinin ana karakteri Foxy olsa daha fazla tutardı diye.

Seriyi sadece Luffy, Zoro ya da X isim üzerinden takip eden kafalar bu isimlerden biri olmasaydı seri gitmezdi der elbette. Şaşırtıcı değil :oops:

Ülen!!!

Bu seride Garp'ın antrenman yaptığı dağları bakışlarıyla delen Shanks gibi bir adam var!

Bu seride Mihawk gibi kapalı bir kutu, gizemlilerin gizemlisi bir adam var!

Bu seride Teach gibi kalleşliğiyle kendine sövdüren, bu yönüyle sonunu merak ettiren bir adam var!

Bu seride Dünya'yı değiştirmek isteyen, gerçek adaleti tahsis edip insanlara gerçek özgürlüğü vermek isteyen bir Dragon var!

Bu seride sevdikleri için bir an olsun düşünmeden canını veren Ace, Corazon, Bellemere, Dr. Hiluluk gibi insanlar var!

Ailesi için serumlarını bir kenara atıp alemi karşısına alan Beyazsakal var!

Luffy kimmmm ? Zoro kimmm ? Sanji kimmm ? X kim, Y kim ?

Seriyi böyle körü körüne takip etmek bu seriye hakarettir lan :artiz::hıh::mincika:

Tiksindim şu an :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık