Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Perilerin kuyrukları var mıdır? Dahası periler var mıdır? Bu sorular sonsuz bir gizem ve sonsuz bir macera barındırır. İşte bu Fairy Tail'in arkasındaki anlamdır. Olasılıklar sonsuz ve maceralar asla sona ermez.
Bu serinin gerçek değerini anlayan, o azınlıktan olmak; tıpkı küçükken şirinleri görmek gibi bir şeydir.

87. müthiş bölümde Maşima-sensi şov yaptı. -(yine)- Eller ile Yüzler arasındaki bağlantı ile yüzlerce bölümlük bir planlama ve bağlantı ortaya çıkarken gizemler de aydınlandı. Yüzler gibi Eller de bir merkeze sahip ve bu merkezi etkisiz hale getirerek kötüğülüğü def edecekler. Wendi takımın beyni olarak daha da belirginleşirken herkes elinden geldiğince fayda sağladı. Lucy ve Virgo sayesinde merkez ulaştık ama asıl mücadele şimdi başlıyor, heyecan dorukta.

Bir de şu sahnenin muhteşemliğine bakar mısınız, sanat bu işte, tek resinde dehşet ve trajedi, korku ve cesaret, umut ve umutsuzluk ve daha birçok duygu ve durum bir arada.
Kapak ise diğer bir sanat konusu.

87. müthiş bölümde Maşima-sensi şov yaptı. -(yine)- Eller ile Yüzler arasındaki bağlantı ile yüzlerce bölümlük bir planlama ve bağlantı ortaya çıkarken gizemler de aydınlandı. Yüzler gibi Eller de bir merkeze sahip ve bu merkezi etkisiz hale getirerek kötüğülüğü def edecekler. Wendi takımın beyni olarak daha da belirginleşirken herkes elinden geldiğince fayda sağladı. Lucy ve Virgo sayesinde merkez ulaştık ama asıl mücadele şimdi başlıyor, heyecan dorukta.

Bir de şu sahnenin muhteşemliğine bakar mısınız, sanat bu işte, tek resinde dehşet ve trajedi, korku ve cesaret, umut ve umutsuzluk ve daha birçok duygu ve durum bir arada.
Kapak ise diğer bir sanat konusu.
Yalan yok çizimlerde sanat var.Bana attığın 2 Lucy resmi (Çünkü F.Tail en iyisi :D ) animeye başlatası gelmişti sempatik kareler olduğu için.Lakin izlenecek çok anime var az çok bildiğimiz şeyleri geri plana atıyoruz o yüzden.

Ben Fairy Tail'i çok seviyorum Çünkü bir Shounen'den istenicek her şeyi veriyor ve daha önemlisi ben bu seriye One Piece'den önce başladım sanırım bu tarz ilk animem olabilir. Hala o kavgalardan verdiği hazzı Karakterler öldüğünde verdiği hüznü Loncanın normal hallerini görünce verdiği neşe'yi hatırlıyorum aaaa çok güzeldi Özellikle kavga anları bir düşünsene Ejderhadan Ejderha katletme büyüsü öğrenmiş bir baş karakter ne kadar havalı Ejderha Avcısı sırf bu isim için bile izlenir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık