Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

78. müthiş bölüm Ay Tarafından Aydınlatılan Güzel Tanrılar'ından 100 Şeytan Alayı'nın Youko'sunun düşmanlarını ezmesine sahne olacaktı ancak eğer karşısında herhangi bir büyücü ekibi olsaydı.... lolaylıkla kazanabilirdi ama karşısında Fairt Tail Loncası'ndan Natsu Takımı vardı. Sonsuz sayıda youkai çağırabilmesi nedeniyle Youko hakikaten çok uç bir güç ama Lucy bütün yıldız ruhlarını çağırınca işi uzadı ve çünkü o Erza araya girdi. Şu noktada Maşima-sensei nasıl bir rota çizecek büyük bir gizem. Lucy youkai'leri tutarken Erza Youko'yu halledecektir. Ancak sonrasında Youko'yu Selene elinden gelecek bir ölüm bekliyor. Youko gemileri yaktığı için kolay lokma değil. Gelecek bölümler büyük sürprizlere gebe. Heyecan dorukta.

Bölümdeki efsanevi sahneyi atmazsam olmaz...

Kapak da güzeldi.

79. müthiş bölüm Erza'nın şovuna sahne oldu. Tüm arkadaşlar el ele vererek youkailer ordusunu def etmeyi bildiler. Youka'nın çabası takdire şayandı ancak karşısında Erza vardı. Senin dört kolun varsa benim bin kolum var diyerek dövdü rakibini. Erza'yı nitelik ve nicelik olarak yenmek mümkün değildi zaten. Ama bu müthiş mücadeleyi izleyen Selene'nin pis pis sırıtması endişe tohumlarını içimize serpti. Öte taraftan Suzaku ile Natsu karşı karşıya geldiler. Suzaku kim gelse keser geçerim tadında bir karakter izlenimi veriyor. Şu noktada Natsu'nun baş edebileceği bir düşman değil. Şimdilik savaş olacağını sanmıyorum ama heyecan dorukta.

Kapakta Maşima-sensei koparılamaz bağları bir zincir yardımı ile sembolize ederken Natsu'ya zincirleri ısıttırarak bağları koparmaya kalkan bir Natsu'ya işaret etti ancak zincirleri tutan Erza ile durumu kurtardı. Natsu ileriki bölümlerde kendini kaybecek ancak Erza onu kurtaracak. Heyecan dorukta hakikaten.

80. bölüm müthişti yine. Suzaku bölümün adının Suzaku olmasının hakkını verdi. Baştan sona şov yaptı. Çok sempatik bir karakter çıktı Suzaku. FT ile oldukça güzel bir uyum yakaladı. Bu şartlarda güzel bir dost olabilirdi. Hatta loncaya katılsın diyorum. Bu adamda bu potansiyeli gördüm. Müthir bir karakter yaratmış Maşima-sensei.

Öte taraftan ise Erza ile Natsu'ya ciddi yaralar açtı. Epeydir böylesine ölümcül yara aldıkları olmamıştı. Erza ile Natsu tam gücünde olmasa da çok kolay yem oldular. Suzaku güç olarak çok farklı bir ligde. Selene'yi yenerse bile şaşırtmaz. Selene de ortama gelerek FT'yi Suzaku'nun katliamından kurtarmış oldu.. Ancak güzel tanrıları peşlerine yollayarak da sonlarına ışık yaktı .Bizimkilerin peşinde düşmanlar, Selene vs Suzaku derken heyecan hiç olmadığı kadar dorukta.

81. müthiş bölümde kapak ile gözümüz gönlümüz açıldı, Brandiş'i gördük tekrardan. Suzaku vs Selene beklendiği üzere kıran kırana geçmekte. Öyle ki hep dalgasında olan Selene ciddileşmek durumunda kaldı. Suzaku'nun Kılıç Azizi Ejdarha Katili çıkması onu bile şaşırttı. Şu noktada ne olur kestirmek çok zor. Suzaku'nun yapısı gereği FT'ye katılması mümkün, eğer kazanıp düşman olmazsa kaybedip müttefik olabilir. Arkın baş düşmanı olan Selene'nin kazanması elbette beklenen ama tersi de olabilir.

Diğer tarafta Mimi vs Lucy rövanş zamanı geldi. Mimi her zamanki gibi kaba kuvvet ile dalacaktır, Lucy ise şu an Aquaris formunda. Büyünün bol olduğu bu dünyada Lucy artık daha bilgili durumda. Savaş bölünmez ise kazanacaktır diye umuyorum. Hakune vs Gray rövanşı da yaşanacak. Zaten büyüsü itibari ile Gray'a rakip olan bu güzel tanrı artık karşısında Natsu da olmadığından Gray'i rakip olarak bile görmüyordur ama Gray bu kendini bilmezlere Fairy Tail nedir öğretecek. İkisine de Wendi desteği gelebilir.

Ötede ise Şarla'nın Happi'yi Touka'dan kıskanması gözlerden kaçmadı. Bu aşk üçgenindeki son durum okuyucular için büyük bir heyecan ve merak doğurmakta. Ne olacak kim bilir. Heyecan dorukta.

81. müthiş bölümde kapak ile gözümüz gönlümüz açıldı, Brandiş'i gördük tekrardan. Suzaku vs Selene beklendiği üzere kıran kırana geçmekte. Öyle ki hep dalgasında olan Selene ciddileşmek durumunda kaldı. Suzaku'nun Kılıç Azizi Ejdarha Katili çıkması onu bile şaşırttı. Şu noktada ne olur kestirmek çok zor. Suzaku'nun yapısı gereği FT'ye katılması mümkün, eğer kazanıp düşman olmazsa kaybedip müttefik olabilir. Arkın baş düşmanı olan Selene'nin kazanması elbette beklenen ama tersi de olabilir.

Diğer tarafta Mimi vs Lucy rövanş zamanı geldi. Mimi her zamanki gibi kaba kuvvet ile dalacaktır, Lucy ise şu an Aquaris formunda. Büyünün bol olduğu bu dünyada Lucy artık daha bilgili durumda. Savaş bölünmez ise kazanacaktır diye umuyorum. Hakune vs Gray rövanşı da yaşanacak. Zaten büyüsü itibari ile Gray'a rakip olan bu güzel tanrı artık karşısında Natsu da olmadığından Gray'i rakip olarak bile görmüyordur ama Gray bu kendini bilmezlere Fairy Tail nedir öğretecek. İkisine de Wendi desteği gelebilir.

Ötede ise Şarla'nın Happi'yi Touka'dan kıskanması gözlerden kaçmadı. Bu aşk üçgenindeki son durum okuyucular için büyük bir heyecan ve merak doğurmakta. Ne olacak kim bilir. Heyecan dorukta.
Riful benim kendi düşüncem ilk baş Suzaku'nun Selene'ye yenilmesi ve sonrasında Natsu ile dövüşmesi.Geriye kalan dövüşler senin yazdığın gibi belli bu yüzden pek bir sürpriz olmayacaktır.Serinin bundan sonraki gidişatını tahmin etmekte zorlanıyorum şu sıralar.Sence Selene'nin düşüşünden sonra ne olur ?

Riful benim kendi düşüncem ilk baş Suzaku'nun Selene'ye yenilmesi ve sonrasında Natsu ile dövüşmesi.Geriye kalan dövüşler senin yazdığın gibi belli bu yüzden pek bir sürpriz olmayacaktır.Serinin bundan sonraki gidişatını tahmin etmekte zorlanıyorum şu sıralar.Sence Selene'nin düşüşünden sonra ne olur ?
Şu an görünürde üç ana düşman var. Diabolos, İgnia ve Viernes.

Diabolos epey büyük bir lonca. Suzaku'un dahil olduğu ana güçleri daha görmedik bile. Bunların zamanına var, aslında son düşman olmaları bile olası. Şimdiye kadar olduğu gibi her ark bunlarla bir münasabet yaşanması durumuna devam edilir. Ancak bir sürpriz ile bir sonraki ark Diabolos Ark'ı görebiliriz. Suzaku bir başlangıçtı. Son düşman olacak güçleri ve konumları da yok şu an. Yani sırada olmasalar bile birkaç arka düşmelerini bekliyorum.

İgnia İgneel'in oğlu olarak Natsu için bizzat yenilmesi gereken büyük bir rakip ama Natsu o kadar güce sahip değil şimdilik. Yani daha zamanı var İgnia'nın. Zaten hikaye içinde her zaman işlenebilecek bir durumda.

Öte yandan Viernes kapalı kutu, ne olur, ne yapar hiç bilemeyiz. Mesele Maşima-sensei'nin Viernes'e nasıl bir misyon yükleyeceğinde. Altın Ejderha Tanrısı olarak geçiyor. Büyük bir misyon yüklenirse son düşman bile olabilir ama bir sonraki düşman da olabilir. Zaten yeni bir düşman yaratılmazsa sonraki rakip çok büyük olasılık Viernes olur.

Bir de Ak Büyücü ile Elefseria var. Ak Büyücü gelecek bir manganın konusu olabilecek kadar önemli bir figür. Son düşman da olabilir. Elefseria ise şüphe uyandırcı biri. Kötü çıkabilir ki çıkarsa son düşman olacak. Heyecan her türlü dorukta.

82. müthiş bölümde kapak için Kagura-çan'ı tercih etmiş Maşima-sensei. Bölümde Lucy çoşkunluk içerisinde böylesine kafa kafaya bir savaşa giriyor. Hem de Mimi gibi bir azman ile. Arkadaşlığın gücünden de bahsetmeye başladı. Bu Lucy artık oldu, şu saatten sonra önüne geleni pataklar. Mimi de tekniklerine ad koymayı öğrendi ama yetmez. Lucy dövecek çünkü o gücünü arkadaşlarından alıyor. Ötede Grey de aynı tarife ile savaşını verecektir. Bu rövanş karşılaşmalarında desteğe gerek bile kalmadı Maşima-sensei'nin müthiş dokunuşları sayesinde.

Diğer tarafta Suzaku vs Selene doruk noktasına ulaşmak üzere. Kazananı kestirmek çok zor. Su ejderhasına göre Selene gerçek gücüne sahip, tüm gücü ile Suzaku'ya kaybetmez sanırım ama Suzaku'nun elinde bir koz da olabilir. Bu savaşta her şey mümkün. Sonuca göre arkın gidişatı belli olacak. Heyecan dorukta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık