Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Perilerin kuyrukları var mıdır? Dahası periler var mıdır? Bu sorular sonsuz bir gizem ve sonsuz bir macera barındırır. İşte bu Fairy Tail'in arkasındaki anlamdır. Olasılıklar sonsuz ve maceralar asla sona ermez.
Ben One Piece'in Macerasınıda seviyorum ama Böyle Fairy Tale(masal) veya rüya gibi zarif animeler nedense daha çok içimi kıpır kıpır yapıyor

88. müthiş bölümde Wendi şov vardı yine. Wendi sınırlarını aşarak ekibi toparladı ve kurtardı. İşte bu Fairy Tail!1! diyerekten amansız düşmanı indirdiler. Uzun zamandır böylesine zevk aldığım dünyevi bir şey olmamıştı. Bölümün en güzel kısmı ise İrene-sama''yı tekrardan görmekti. Wendi çok şanslı ki İrene-sama içinde yaşıyor. Wendi İrene-sama sayesinde gelişimine devam ediyor ve edecek. Maşima-sensei ise işin hikaye kısmında şov yaptı. Surat ve Ellerin hikayesi çok güzeldi. Sanırım bu kısmın sonuna geldik ve gelecek bölümler için heyecak çok büyük. Heyecan hiç olmadığı kadar dorukta.

Bölümden muhteşem karaler.....

Benim en sevdiğim karakter Romeo Conbolt yani iki saat Romeo hakkında konuşabilirim çok seviyom umarım ilerde daha fazla görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık