Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Baktım da çok ekstra bir zırh görünümü vermedi. Bu bölümdeki özellikle gözümüze sokuldu ve daha cafcaflı.
Aynen o biraz sade bir zırhtı ama bu felaket bir şey olacak gibi. Nakagami zırhından güçlü müdür acaba :confused: Böyle bir anda açtığına bakarsak boş bir zırh değil gibi.

Bu İrene neler çekmiş yahu, üzüldüm. Bence yalan söylüyor çocuğa olan ilgisi vardı ama kendini yaratık gibi gördüğü için onu bıraktı. Başarız falan olduğunu sanmıyorum hele de Zeref ile tanıştıktan sonra zor.

Bu İrene neler çekmiş yahu, üzüldüm. Bence yalan söylüyor çocuğa olan ilgisi vardı ama kendini yaratık gibi gördüğü için onu bıraktı. Başarız falan olduğunu sanmıyorum hele de Zeref ile tanıştıktan sonra zor.
Niye bütün kötü karakterleri iyi yapmaya çalışıyonuz yav.İrene piskopata dönüşmüş işte o üç senede.Bırak piskopat kalsın.Ne istiyorsunuz biz piskopatlardan anlamıyorum ki.

Kocası da ne kadar iğrenç birisiymiş öyle. Gerçi politik evlilik sonuçta fazla da bir şey beklememek lazım.
Ben renklendirme de Irene'nin ejder formunu da beklemiştim açıkçası. Kanatlı hali yerine ejder halini renklendirseler daha güzel olacakmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık