Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Nasıl olaylar beklediğin gibi gelişti mi? Makarov öldü, üzüldün mü? Ne güzel anketler yapmıştık, öncesinde okusan sende katılma şansı elde ederdin. Erza'nın anası olduğunu tahmin ettin mi, yoksa kardeşidir mi diye düşündün?
Konu beklediğim gibi gitti ya.ilk basta sıvama sonradan meşhur 12 liyi teker teker indirme.Ben en çok Makarov a şaşıriyorum.Adam 12li den it gibi korkuyor.Koskoca Makarovsun sen yav.Gildarts ise net şenks ya.Adam Isgar in 1 numarasi ile denk gibi gösterildi.Acno geldi 1 numarayi tekledi.Güç seviyesi uçtu nerdeyse.August ise crime i tek başına mal etti.August ile Eilene-yanlis hatirliyor olabilirim- diğerlerinden seviye olarak çok yukarda muhtemelen.
Natsu End formu ile 12 liden birine korkudan altına kaçirtti.Gray end ile denk dövüştü.Konu biraz dallandı ama toparlanır yavaş yavaş.Makarov bizi üzdü ama en iyi şekilde oldu ölümü.Başka bir şekilde ölmek yakışmazdı.

Erzanın uçuk güç seviyesini görünce zaten ondan bir şeyler çıkacağını sezmiştim.Yani süpriz olduğu söylenemez.Ne süpriz olur dersen Zeref ile o hatunun çocuğu çıkar ise süpriz olur bak.Çocuk demişken Zerefin çocuğu değişik bir şey yav.Troll kokusu aldım o konuda.

Zeref tek başına Acnologia ya dalmaya cesaret edemiyor herhalde.Gidip peri kalbini almaya çalıştığına göre Acno baya baya hayvan çıkacak.Zaten erzanin anası da tırstı Acnologiadan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık