Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Valla bir oturuşta 30 35 bölüm okudum.Animesi biteli 2 3 ay oluyor nasıl bir özlemse yardırdım resmen :D

biraz analiz kasacak olursak bıraktığım yerden itibaren ilk bölümler bayıyor biraz.Özlemden olsa gerek yine de okudum oraları fakat şu batı kıtası bölümleri ve sonrası resmen çağ atlıyor manga.Makarovun bile tırstığı 12 tane canavar.Bir de üstüne Zeref.Zerefin amacı da muallak idi bu bölümlere kadar.Ölmek istiyor ama ölmeye hazır değil ya da şu anlık istemiyor gibiydi ki adam insanlığı bitirmeye çalışıyor.Acnologianın insan halini de gördük.Acnologianın insan olduğu söylendiğinden beri merak ediyordum ki baya baya iyi olmuş.Kendisi zerefe haddini bil lan köpek çekecek kadar da kallavi bir abimiz olduğunu gösterip karizmanın dibini de ekmekle sıyırmış birisidir.Beklenen oldu ve Laxus yine kalplerimizi titreten bir giriş yaptı.Nasıl Op da şenks güç bugu ise burada da net Laxus alıyor bu görevi.

Beklenen mevzu şu birincinin bedeni lumen histori mi ne.Onun da ney olduğunu ve önemini anlamış olduk.Birinci de Zeref ile aynı lanete tutulmuş bir de aşk yaşamış bu veletler.Zeref ise sınırsız güç bulundurduğundan bu bedeni istiyor fakat hikaye,aşkı alevlenmiş o yüzden.Kolay değil 400 sene bekar gezmek :)

Muhtemelen son savaş olacak bu savaş.Bu şekilde bir kaç teori görmüştüm bazı sitelerde ama pek üstelemedim okuyacağım için.Şimdilik kumlu eleman ile savaşıyor bizim tanrıçamız Erza.Gildarts ise her zamanki gibi piyasada yok herhangi bir haber de yok.Net şenksten esinlenilmiş yav :)

Fan service ise illallah ettirdi beni.Tamam Erzaya eyvallah hatta hoşuma gider de diğerleri ney lan.Mangaka ise adamın dibi be.3 5 mangada bir renkli kapak ile 30 sayfa manga çıkartıyor.

@Dark King valla hiç fanlık muhabbetine girmedim bu mangada fakat jellal e kılım.Erzamı çalmaya çalışıyor.Laxus iyidir adamın dibidir.Gray in rolü sasukeye benziyor diye kılım biraz.En sevdiğim karakter Gajeeldir muhtemelen.Gene gidip bulmuşum piskopatı :) şu öteki evrenden döndükten sonra hadi kedileri kapıştıralım demesi net fanı yaptı beni :D

valla yorumları aşağı çekerken erza annesi felan gördüm de direk geçtim :D ufaktan yedik spoiler ı.456 dayım.Gece 3 te nba maçı var o zamana kadar okurum herhalde sıkılmaz isem.
Eminim bu gece bitirirsin çünkü en güzel bölümlere gelmiş sayılırsın. Bir kaptırdın mı bitene kadar okursun ama güncele gelmek de bir o kadar kötü olacak her hafta beklemek çok sıkıcı :D

Oracion Seis arc'da Brain Jellal'i yeniden uyandırmıştı mağaradalardı sonra Natsu oraya gelmişti Jellal'i görüp sinirlenmişti tam saldıracakken Jellal tek atmıştı Natsu'ya :D Tam bir dövüş sayılmazdı ama tek hamleyle Natsu yerdeydi.
Ah doğru :D Sonra altın alev mi ne vermişti. Zaten Natsu her bossu bir şey yiyerek halletti :D Birinde etherion, birinde altın alev, birinde Laxus'ın yıldırımı :D Yalnız çocuk o kadar şey yaptı hala S-class değil.

Ah doğru :D Sonra altın alev mi ne vermişti. Zaten Natsu her bossu bir şey yiyerek halletti :D Birinde etherion, birinde altın alev, birinde Laxus'ın yıldırımı :D Yalnız çocuk o kadar şey yaptı hala S-class değil.
Aynen :D İşin ilginci yendiği rakiplerle teke tek de bir daha kapışsa tek yiyor garibim örnek Jellal ve Zero. Zero'yu da ilk başta yenememişti altın alevlerle yendi çok şanslı bir çocuk ya bu Natsu :D S-class da nasipse serinin sonunda olur :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık