Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Çok var o sorunun cvabına göe Erzanın gerrçek gücünü anlaabileceğiz. Normalde yenememesi lazım ama Hiro power up verip yenmesini sağlayacaktır. Belki de annesinin genini taşıdığından Ejder avcısı gücü uyanabilir Erza'nın.

Ne bilem la genelde okuyucu oluyorum ben. OP'te de böyle.
Bence'de yenememesi lazım ama kurgu icabı anaasın aşmaı gerek. Aşamazsa kötü kadın onu öldürmeye niyetli zaten. Merak ettiğim bu kini nerden geeliyor. Haftaya okuruz artık.

Nu arc geleli beri Hiro çıkışa geçti. Umaım bu çizgisiini bozmaz
Yenemeyecek zaten, o kadın Acno'ya ayar verdi. Hayvan gibi büyü kullandı ama daha bana mısın demiyor. Onun inmesi için Erza ile tekrar ve tekrar en az 10 vs atması lazım. Manga piyasasında gördüğün nadir hayvanat kadınlardan biri. 1 vs all yaparsa hiç şaşırmam.

Keşke yaş seviyesi yükselse ecchi yerine hentai olsaydı manga :(
En nefret ettiğim şey de bu aslında. Bir seriyi nasıl başlattıysan öyle bitir. Ecchi mi yaptın ecchi olarak devam et, shounen mi yaptın shounen olarak devam et ama shounen olarak başlatıp sırf daha fazla para kazanmak için güzelim seriyi ecchi ile mahvedip zehirlemek hiç yakışmadı Hiro'ya. Bu tarz mangakalardan nefret ediyorum ama ne yaparsın sırf hala shounen olduğu için ve sonunu merak ettiğim için takip ediyorum.

Erza Fairy tail'in ilk bölümlerinde, yani Cerrard vs. Natsu bölümlerinde "bir gün beni bile geride bırakacak" demişti Natsu için.. ama her gelen Natsu'yu geride bırakıyor :)

Erza Fairy tail'in ilk bölümlerinde, yani Cerrard vs. Natsu bölümlerinde "bir gün beni bile geride bırakacak" demişti Natsu için.. ama her gelen Natsu'yu geride bırakıyor :)
Gerard o zaman Natsu'ya yenilmişti ne sinirim bozulmuştu ya. On Aziz Büyücü sıralamasında kaçtı acaba Gerard?

En belirginii o sahneydi, ikincisi de Zirconis'in soyduğu Lucy'e Natsu'nun verdiği güzel tepkiydi bence. :D
En gereksiz, en saçma sapan büyüydü. Mashima'nın fantezisi işte.

@Tombe @Daredewill @Wataame Daisuki Kahraman vardır, olayların çevresinde şekillendiği esas kişi olarak. Ana karakterler vardır, kahramanın yanında sürekli veya uzun süre bulunan, olayların gelişiminde rol alan kişilerdir. Yan karakter dediklerimiz kahraman veya ana karakterlerle zaman zaman yolları kesişen veya bir/birkaç hikayede yer alan kişilerdir.
Aslında aşağı yukarı ( hatta ) aynı şeyi düşünüyoruz. Bende bunu anlatmaya çalıştım tabi aklıma kahraman gibi bir tabir gelmediğinden luffy'nin yeri tabi ki ayrı gibi bir söz kullandım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık