Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Kesin oku, ama Türkçe indirme yok herhalde. Yorumlarını bekliyorum.
2 yıldır güncelim ama bende pek yorum atmam konuya. Okurum genelde.

Erzanın abasının acno çıkması çok op ve tahmin edilebilir olur. Hiro ters köşe yapacaktır. Ummadık biri çıkabilir.

Asıl soru Erza anasını nasıl yenecek?

2 yıldır güncelim ama bende pek yorum atmam konuya. Okurum genelde.

Erzanın abasının acno çıkması çok op ve tahmin edilebilir olur. Hiro ters köşe yapacaktır. Ummadık biri çıkabilir.

Asıl soru Erza anasını nasıl yenecek?
Erza anasını tabi ki yenemeyecek, duygusuz titania bu sefer kendi kanına karşı. Sende yaz yahu o zaman, yıkalım bu tabuyu. Anası olarak zaten ters köşe yaptı, Acno'yu da güzel bağlarsa çok farklı yere gider bu manga. O eski havasını yakaladı ve geçme şansını yakaladı, tabi bence. Genelde mangalar sonuna doğru toparlayamıyor ama Hiro becerecek gibi.

Yıl başı için özel bölüm çizer büyük ihtimal onu bekleyin.

Bir bir çoğalıyor okuyan, iyi yoldasın devam et. İkinci sıraya çıkar yakında sitede, one piece'den sonra. :)

@Eustass Captain Kidd Sende Jellal fanı potansiyeli görüyorum, haksız çıkarma beni. :D
Algı kırılsın yeter, herkes okuyor da işte söyleyemiyor. Nasıl bir algı oluştuysa. Bence de Jellal ya da Laxus fanı olur gibi geliyor.

Nasıl yan karakter.Mesela opta luffy-zoro-sanji üçlüsü varsa fairy tailde' de her zaman natsu- gray- erza üstüne kuruldu. Burada değinmek istediğim opta güç dengesi dendiğinde nasıl bu üçlü geliyorsa fairy tailde de buna lucyde kat bu dörtlü hep olayların merkezindeki kişiler. Yan karakter demen çok garibime gitti. Ve Erza'yı sevin kollayın bir erza kolay yetişmiyor bakınız 400 yıl :p Kötü espri olmadığını umuyorum :confused:. Neyse kaçtım.
Ne alaka Luffy ana karakter diğerleri yan karakter bitti. :( burada Lucy ve Natsu ana karakter diğerleri yan karakter bitti. Bu mangalara giriş yaparken bil Luffy kk olmak istiyor diye başlıyor. Lucy büyücü olmak istiyor diye başlıyor daha ne :(

@Daredewill
Karakter olarak yeni diyebileceğimiz birisi olduğundan pek fazla İrene'yi bulamadım. Bu bölümdeki sahnesi renklendirmişler bir. Bunun dışında bölüm bence iyiydi. Fakat bence Acno'nun nasıl bir hayvan olduğunu bir kez daha sorgulamamı sağladı. Şimdi mantıken düşünecek olursak İrene ablamız Acno'yu yollamasaydı eğer kim bilir kaç kişi ölürdü orada.

natsuda kaç bölümdür yatıyor artık kalksa iyi olur :(
acnologiada gelemedi gitti :)

ana karakter luffy zaten? tayfadakileri sen ana karaktermi sanıyorsun.
ft ye gelirsek natsu ve lucy ana karakterdir zaten mashima artbookta söylemişti.
Ne alaka Luffy ana karakter diğerleri yan karakter bitti. :( burada Lucy ve Natsu ana karakter diğerleri yan karakter bitti. Bu mangalara giriş yaparken bil Luffy kk olmak istiyor diye başlıyor. Lucy büyücü olmak istiyor diye başlıyor daha ne :(
Valla ikinize birden cevap vereyim. Bu belkide ana karakter bakış açımıza göre değişiyor. Bence ana karakter olayın merkezindeki kişilerdir. Opta hasırşapka tayfası gibi tabi Luffy'nin yeri ayrı ama benim için durum bu. Yan karakter ise olayın merkezinde olmayan hikayeye önemli etkisi olmayan veya geçici karakterlerdir. Mesela Vivi Kyros gibi karakterler. Sen şimdi viviyede namiyede yan karakter dersen burada bir dengesizlik olur.

Ne alaka Luffy ana karakter diğerleri yan karakter bitti.:(
Ayrıca bu işler senin veya başkasının bitti demesi ile olmaz. Bu benim görüşüm katılırsın veya katılmazsın. Orası ayrı mevzu Benim ana karakter tanımım böyle başkasına göre daha farklıdır. Bundan dolayı konudan da sapmak istemiyorum ama fairy taildeki ana karakterler natsu-gray-erza-lucydir. Kısaca böyle işte daha fazla tartışmamıza gerek yok....

Valla ikinize birden cevap vereyim. Bu belkide ana karakter bakış açımıza göre değişiyor. Bence ana karakter olayın merkezindeki kişilerdir. Opta hasırşapka tayfası gibi tabi Luffy'nin yeri ayrı ama benim için durum bu. Yan karakter ise olayın merkezinde olmayan hikayeye önemli etkisi olmayan veya geçici karakterlerdir. Mesela Vivi Kyros gibi karakterler. Sen şimdi viviyede namiyede yan karakter dersen burada bir dengesizlik olur.

Ayrıca bu işler senin veya başkasının bitti demesi ile olmaz. Bu benim görüşüm katılırsın veya katılmazsın. Orası ayrı mevzu Benim ana karakter tanımım böyle başkasına göre daha farklıdır. Bundan dolayı konudan da sapmak istemiyorum ama fairy taildeki ana karakterler natsu-gray-erza-lucydir. Kısaca böyle işte daha fazla tartışmamıza gerek yok....
Tamam Mangaka söylemiş ama ana karakter Lucy ve Natsu diye hadi beni salla adam kendi serinin ana karakterlerini söylemiş. Sen bunun üstüne hala böyle diyorsun diyecek bir şey :D

@Daredewill
Karakter olarak yeni diyebileceğimiz birisi olduğundan pek fazla İrene'yi bulamadım. Bu bölümdeki sahnesi renklendirmişler bir. Bunun dışında bölüm bence iyiydi. Fakat bence Acno'nun nasıl bir hayvan olduğunu bir kez daha sorgulamamı sağladı. Şimdi mantıken düşünecek olursak İrene ablamız Acno'yu yollamasaydı eğer kim bilir kaç kişi ölürdü orada.

Bu da güzelmiş. Arada bekleriz buraya, Gintama'dan arta kalan zamanlarda.

Tamam Mangaka söylemiş ama ana karakter Lucy ve Natsu diye hadi beni salla adam kendi serinin ana karakterlerini söylemiş. Sen bunun üstüne hala böyle diyorsun diyecek bir şey :D
Tabi ben bu düşüncelerimi söylediğimde mangakanın o demecini bilmiyordum. O öyle dediyse tabiki öyledir. Bu tür durumlarda hassasımdır. Mesela mangaka direk kendisi başkasının ağzından değil beyazsakalın en güçlü adam olduğunu söylemiş. Ya adam gelmiş beyazsakal en güçlü korsandır diyor. Diyorum oda adam diyor dediğin gibi olsa korsan derdi diyorum yok. Bu gibi kesin olan durumlar olduğunda okuyucuya bence laf düşmez. Tabi ileride dediğini değiştirebilir ama değiştirene kadar doğrusu odur. Öbür türlü mangayı sanki biz yazmışız gibi kendimize göre anlarız olayı ipin ucu kaçar. Ben ancak yoruma açık yerleri yorumlarım eğer mangaka o yorum açığını kapattıysa hiçbirşey diyemem yani Hiro ne dediyse doğrudur :D Olayı ne uzattım be :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık