Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

...
yorum yazmak istiyorum ama artik okadar vakit kaybina degmez, bos bos oyle kelimeler yaziyim yorumdan daha iyidir
en azindan terbiyemi kaybetmeden 2-3 kelime yazabiliyorum.

Puhaha onu geçtim ne alaka Erza ile Kagura ne anlamamız lazım oradan :D bu arada inş o kadını Mira indirir ya bari onu yap mashima bari onu yap. Salak salak şeyler yapacağına :D

Puhaha onu geçtim ne alaka Erza ile Kagura ne anlamamız lazım oradan :D bu arada inş o kadını Mira indirir ya bari onu yap mashima bari onu yap. Salak salak şeyler yapacağına :D
Çok basit bir mantığı var işte. En son Kagura Jellal ile öpüştü sonra da da Kagura Erza'yı öptü ve dolaylı olarak Erza Jellal'i öpmüş oldu :D

Sıvama durumuna geçmiş seride, 12 spriggan dediler abarttılar hepsi tek bölümde iniyor. Birde gidip iş birliği yapıyor bu korkunç büyücüler şişiriyorsun şişiriyorsun bari patlatma 1 bölümde. Üç beş bölüm önce ben tanrıyım diye geçinen karakter ağlayıp kurtulmak için iş birliği yapıyor şaka gibi :D

Birde bu gidişle gildarts gösterilmeyecek, göstermedikçe bu arc final arc olmaz sanırım kuşkuları beni sarıyor. Devam edip sıvayacak durumu da kalmamış serinin haydi hayırlısı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık