Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

bu bölüm biraz boştu sanki ama hızlanıcak sanırım bölümler ama bence gölge haklı lucy herşeyi batıran bir kız gider bozar işleri :D

Rogue yine yiyecek gibi sopayı, 7 yılda bir şeyler değişmiştir umarım. Tutulma silahı Ejderhaları ve onlarla bağlantılı her şeyi yok ediyorsa eğer(FT'nin düşmanlarını yok eden büyü gibi. Adını unuttum.), Ejder biçerlerde öleceği için Lucy kapıyı kapatabilir. Sonra gelsin Natsu vs 10.000

Rogue yine yiyecek gibi sopayı, 7 yılda bir şeyler değişmiştir umarım. Tutulma silahı Ejderhaları ve onlarla bağlantılı her şeyi yok ediyorsa eğer(FT'nin düşmanlarını yok eden büyü gibi. Adını unuttum.), Ejder biçerlerde öleceği için Lucy kapıyı kapatabilir. Sonra gelsin Natsu vs 10.000
Gelsin gelsin! Böylece Natsunun ejderhaya dönüşmesini de görürüz. :D
Igneel nerede ne yapyıor acaba?
O değil de beni bir paradoks korkusu sardı...

Gelecekten gelen lucy öldüyse, şu an ki nasıl yaşıyor yav. Sonuçta kendisi değil mi?
Back to the future'yi baz alarak düşündüm bu zaman mevzusunu.Fakat fairy tail kendini kötü bir duruma soktu şöyleki normalde geçmiş yada gelecek hayatlarına dönüp kendini iyi yada kötü yönde etkilersen etkilediğin zamandaki kişiliğin geleceği farklı şekilde biçimlenir ve farklı bir altarnatiflik oluşur.Yani şuan fairy tail dünyasında birçok farklı paralel evren mevcut olduğu anlamına geliyor bu.Gelecekten gelen lucy gelip burdaki lucy'e etki edebiliyorsa lucy'de geçmişe gidip ordaki durumlara müdahale edebilir demek.Yani anlıyacağınız iş çook acayip karışık

Back to the future'yi baz alarak düşündüm bu zaman mevzusunu.Fakat fairy tail kendini kötü bir duruma soktu şöyleki normalde geçmiş yada gelecek hayatlarına dönüp kendini iyi yada kötü yönde etkilersen etkilediğin zamandaki kişiliğin geleceği farklı şekilde biçimlenir ve farklı bir altarnatiflik oluşur.Yani şuan fairy tail dünyasında birçok farklı paralel evren mevcut olduğu anlamına geliyor bu.Gelecekten gelen lucy gelip burdaki lucy'e etki edebiliyorsa lucy'de geçmişe gidip ordaki durumlara müdahale edebilir demek.Yani anlıyacağınız iş çook acayip karışık
Filmle bağdaştırdığın kısımlar doğru da, şu anki lucy de geçmişe gidecek yetenek yok sanırım, olsa bile kısır döngüye giriyor iş. Serinin kendi içinde bir zaman algısı var ama kafa karıştırıcı dediğin gibi.

İşin özeti fairy tail şu anda sıvamaya çalışıyor ama iyice içine ediyor o yüzden kafanızı fazla yorup baş ağrısı çekmeyin :D

thosy

Gelecekten gelen lucy öldüyse, şu an ki nasıl yaşıyor yav. Sonuçta kendisi değil mi?
Gelecekten gelen ölürse günümüzdeki ölmez zaten. Günümüzdeki Lucy, eğer gidişatı değiştirmezlerse gelecekten gelenin öldüğü zaman ölür. Yani günümüzdeki Lucy 7 yıl sonra gelecekteki Lucy olmuş olacak ve zamanda yolculuk yapacak sonra ölecek. Ama günümüzdeki ölseydi gelecekten gelen de ölmüş olurdu. Hatta var olmamış olurdu, kaybolurdu ya da yok olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık