Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

keanexl

natsu roude'un gelecekteki halini fena edecek gözünün önünde gelecekten gelen lucy'i öldürmek ne demek uleyn

genç lucynin yaşlı lucye söylediği "your right hand" neyi ifade ediyor,anlayanlar anlamayanlara(bana) anlatabilir mi?

thosy

genç lucynin yaşlı lucye söylediği "your right hand" neyi ifade ediyor,anlayanlar anlamayanlara(bana) anlatabilir mi?
Sap elindeki amblemine birşeyler olmuş olabilir belki. Sağ elindeki ambleme bakıyordu sanki diğer Lucy'nin. Belki sağ eline birşey olmuş da olabilir(kesilme vb).

sanırım gelecekten gelenin elinde dövme yok.rogue dediki insanların sadece yüzde 10u yasıyor.onlarca bölüm önce insanların sadece yüzde 10 büyü kullanıyor denmişti.sanırım ejderhalar büyü kullanabilenler hariç,tüm insanları katletti.ejderhaların hüküm sürdügü cagda,lonca bırakırlarmı ? anladıgım kadarıyla ftde dagıtılmıs.natsuda,luccynin ft amblemini eline yaptırdıgında nasıl sevindigini hatırladı,kayısı koptu.degil rogue igneel gelse daha tutamazlar natsu dragneeli :ehe:

keanexl

öle böle deil natsu son sayfadki haliyle gerçekten durdurulamaz duruyor gerçekten :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık