Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

real

ft nin tüm inba ları adamın karşısında yarı ölü vaziyette duruyo yenebilir miydi derseniz.
herhangi bir tanesinin tek bir büyük hareketi ki bunların içinde laxus (ki son vs de en güçlü 10 un içinde kendisi) ve titania var.
ölü halleri bile sting gibi 2. sınıf bir büyücüyü yenmeye yeter
fanlık yapmanın alemi yok

ya bitmiş tükenmiş 5 kişi tam güç sting karşısında ne yapabilir gajell desen shadow karşısında ezilip büzüldü erza tek ayak yok topal. laxus dediginiz adam juradan çıkmış %98 ölü durumda ben fanlık yapmıyorum gerçek bu

Mantıken 5 yarı ölü durumdaki FT üyesi ile stingin karşılaşmasında en son ''Laxus&Titania vs Sting'' olurdu herhalde.
Laxus yeni bi savaştan çıkmış erza tek ayağı çukurda.Bilemiyom aga çok karışık durum ama muhtemelen Sting alırdı herhalde onları.

ya bitmiş tükenmiş 5 kişi tam güç sting karşısında ne yapabilir gajell desen shadow karşısında ezilip büzüldü erza tek ayak yok topal. laxus dediginiz adam juradan çıkmış %98 ölü durumda ben fanlık yapmıyorum gerçek bu
Natsu'da gidip Sting&Rouge'yi tek başına aldı.Laxus bu haldeyken bile Natsu'nun ağzını burnunu yamultur.

real

gajeel vs shadow u lüfen kategori dışı tutalım
orda gajeel 1. nin bile açıklayamadığı bilinmeyen bir karabüyü ile dövüştü

icdedpeople

Ne olursa olsun zaman yolculuğu işine girmeyeceklerdi. Şimdiye kadar Lost dışında zaman yolculuğu işinden mantıklı bir şekilde çıkan bir tek seri görmedim.

Rogue bu sefer eller gibi Natsuyu gelecekten gelmiş bi kere natsu hala yumruk tokat adam gölgeye dönüşüyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık