Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    131
Kral haki kaplaması+Silahlanma hakisi+meyve uyanışı kısacası tam paket kid = sağ kol üstü amirale yakın olur. Şuanki durumda sağkol-amiral arası sağ kola daha yakın.

Bm Law'a karşı haki kullandı o zaman dürüst ol ve kabul et. Kaido kaç defa eline koluna derisine haki basıp korunmuş zaten adamlar anormal derilerine güveniyor. Bir defa Linlin Gear4te hakiyle karşılama yaptı diye koluna haki basıp her zaman saldırı mı karşılaması gerekiyor ? King, Queen dediğin gücü ne kadar kullandı. Çok zorlama yorumlar yapıyorsunuz karaktere itibar suikasti yapmak için
Böyle saçma sapan bahane olmaz. Ne demek derisine güveniyor yav ? Açıkça belli ki koka yapmadığın zaman hasar alıyorsun. O güvendiğin derin vücudun hasar alıyor. O zaman haki kullanacaksın kardeşim. Kullanmıyorsa gücüne handikap sokmuştur, yonkou insin diye gücünü kısıtlamıştır. Bunun başka bir anlamı yok.

Queen ve King ileri düzey kral haki kullanabilselerdi ve Zoro-Sanji dövüşlerinde kullanamasalardı o zaman eleştirdik. Sen serinin en büyük gücüne sahip karakterlerinin bu gücü derim sağlam gibi saçma sapan bir konuyla kullanmalarını mantıklı bulup bir de karakterlere çamur atıyormuşuz gibi algı yapıyorsun.

Bir yarışa giriyorum altımda Ferrari var ama basmıyorum gibi bir konuyu savunuyorsun sen. Şaka mı la bu ?

Böyle saçma sapan bahane olmaz. Ne demek derisine güveniyor yav ? Açıkça belli ki koka yapmadığın zaman hasar alıyorsun. O güvendiğin derin vücudun hasar alıyor. O zaman haki kullanacaksın kardeşim. Kullanmıyorsa gücüne handikap sokmuştur, yonkou insin diye gücünü kısıtlamıştır. Bunun başka bir anlamı yok.

Queen ve King ileri düzey kral haki kullanabilselerdi ve Zoro-Sanji dövüşlerinde kullanamasalardı o zaman eleştirdik. Sen serinin en büyük gücüne sahip karakterlerinin bu gücü derim sağlam gibi saçma sapan bir konuyla kullanmalarını mantıklı bulup bir de karakterlere çamur atıyormuşuz gibi algı yapıyorsun.

Bir yarışa giriyorum altımda Ferrari var ama basmıyorum gibi bir konuyu savunuyorsun sen. Şaka mı la bu ?
Dostum Kaido'nun bir tane vücuduna koka bastığı sahne atar mısın bir tane ? Yahu derisine güveniyor değil.. King neden koka basmıyor ? Çünkü adamın ırkından ötürü ihtiyacı yok yahu Tüm Kek'i tersten okudunuz kadın psikolojik çöküş yaşamadığı sürece hasar almıyor. Kid, derisine koka basmadan Ikkoku, Marmelat yiyor bu adama ne diyelim şimdi..

Boo, Sai"nin kardeşi.. colesyumda baltamı silahlanmayla kapladım nasıl ona zarar vermedi diye şok oluyordu silahında koka çizimi yoktu ama.. Koka da koka koka da koka.. Law ve Kid'de silahlanma hakisi biliyor onları da kısmış o zaman.. bunlar boş muhabbetler geçiniz.

Dostum Kaido'nun bir tane vücuduna koka bastığı sahne atar mısın bir tane ? Yahu derisine güveniyor değil.. King neden koka basmıyor ? Çünkü adamın ırkından ötürü ihtiyacı yok yahu Tüm Kek'i tersten okudunuz kadın psikolojik çöküş yaşamadığı sürece hasar almıyor. Kid, derisine koka basmadan Ikkoku, Marmelat yiyor bu adama ne diyelim şimdi..

Boo, Sai"nin kardeşi.. colesyumda baltamı silahlanmayla kapladım nasıl ona zarar vermedi diye şok oluyordu silahında koka çizimi yoktu ama.. Koka da koka koka da koka.. Law ve Kid'de silahlanma hakisi biliyor onları da kısmış o zaman.. bunlar boş muhabbetler geçiniz.
Ferrarim var ama 1. viteste gidiyorum :gamyon:

Hadi Kid çok güçsüz olsun koka basmayı bilmiyor olsun la bu Law, Dof karşısında bile koka bastı, Oda, Law'ı bm karşısında kıstı mı ?
Ben Kid haki basmayı bilmiyor mu dedim ? Law'ın silahlanmayla alakası yok ki zaten. Ne yapacak k-room'a koka mı basacak adam ?

Sana basit bir şey söylüyorum. BM, Kaido'nun karşısında g4'le duramayan Luffy'ye G2'de elinin tersiyle Kaido'nun saldırılarını bloklama imkanı veren kral hakiyi savunma ve saldırı maksatlı kullanmadı. Bu gücün ne kadar fark yarattığını kafanda oturttuysan zaten Law-Kid ikilisi yonkou alacak/düşürecek seviyeye geldi dememen lazım ama bu kadar bariz bir şeyi bile göremiyorsan yapacak bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık