Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    131
Derisini aşıp fiziksel zarar verilemeyen kadına o hurdalarla zarar verdi. Saldırı gücü çok yüksek.

Bu arada forumda en haksızlık yapılan karakter net şekilde Kid. G4 yumruğunu rahat rahat karşılayan kadını tokat manyağı yapan adam YC2 çıkıyor ankette. :hhh:
Çok yanlış yorumluyorsunuz. G4 yumruğunu rahat karşılayan kadın haki kullanıyordu. Sizin yaptığınız şu.. Bir aslan var siz bu aslanın pençe ve dişlerini sökmüşsünüz ve karsisina bir kangal koyup bakın kangal aslanı yendi diye zafer naraları atıyorsunuz. Komik duruyor. İleri seviye kral haki kullanabilen bir kadın haki kullanmadı. Ve buna rağmen Kid-Law ikilisinin yapabildiği tek şey bu kadını Onigashima'dan aşağı atmak oldu. Fiziksel olarak saf dışı kalmadı bu kadın. Siz önce bunu bir düşünüp durumun vehametini anlamaya ve çözmeye çalışın derim. Olaya anlattığım gibi bakarsanız ki bu mangada olan şeydir Kid-Law'ın neden tam anlamıyla bir sağ kol etmediğini kavramış olursunuz.

Çok yanlış yorumluyorsunuz. G4 yumruğunu rahat karşılayan kadın haki kullanıyordu. Sizin yaptığınız şu.. Bir aslan var siz bu aslanın pençe ve dişlerini sökmüşsünüz ve karsisina bir kangal koyup bakın kangal aslanı yendi diye zafer naraları atıyorsunuz. Komik duruyor. İleri seviye kral haki kullanabilen bir kadın haki kullanmadı. Ve buna rağmen Kid-Law ikilisinin yapabildiği tek şey bu kadını Onigashima'dan aşağı atmak oldu. Fiziksel olarak saf dışı kalmadı bu kadın. Siz önce bunu bir düşünüp durumun vehametini anlamaya ve çözmeye çalışın derim. Olaya anlattığım gibi bakarsanız ki bu mangada olan şeydir Kid-Law'ın neden tam anlamıyla bir sağ kol etmediğini kavramış olursunuz.
Dövüşün yüzde 90'ı offpanel geçti. Haki kullanmadığı iddianız sadece gördüğümüz sayfalara dayanıyor. Kendi ruhunu yiyip güçlendiği için haki kullanamamış olma ihtimali bana mantıklı geliyor. Ancak o da Linlin'in nihai formuydu.

Linlin savunma yapmayan ve derisinin aşılmazlığına güvenen bir karakter. Kabul etseniz de etmeseniz de Kid hurda metallerle o kadına zarar verebilecek kadar güçlü bir karakter hem de Dressrosa'dan beri.

Dövüşün yüzde 90'ı offpanel geçti. Haki kullanmadığı iddianız sadece gördüğümüz sayfalara dayanıyor. Kendi ruhunu yiyip güçlendiği için haki kullanamamış olma ihtimali bana mantıklı geliyor. Ancak o da Linlin'in nihai formuydu.

Linlin savunma yapmayan ve derisinin aşılmazlığına güvenen bir karakter. Kabul etseniz de etmeseniz de Kid hurda metallerle o kadına zarar verebilecek kadar güçlü bir karakter hem de Dressrosa'dan beri.
Hee görmediğimiz off-panel dövüşte yola çıkarak haki kullanmıştır dicez öyle mi ? Evet, çok mantıklı :good:

Savunma yapmamak ve derisinin aşılmazlığına güvenmek diye bir şey yok. O zaman Tüm Kek'te niye Luffy'ye karşı haki kullandı ? Kaido'ya karşı neden haki kullandı ? Shanks ya da Mihawk karşısında derisinin aşılmazlığına güvensin de göreyim hadi. O deriyi elbise yapıp dansöz gibi oynatıyorlar mı oynatmıyorlar mı görürdük. Serinin en büyük gücü olan haki, benim derim aşılmaz yeea ben kullanmıyorum diyebileceğin bir güç değil. Kısacası,

** BM savunmasına güveniyor diye haki kullanmadı demek

** Off panel dövüşte kullanmıştır düşüncesini ima veya iddia etmek

** BM'nin kendi ruhunu yiyip haki kullanamadığı varsayımını yapmak

Bunlar çok mantıkla ilgili olan yorumlar değil. Oda Bm yenilsin diye değil, oyun dışı kalsın diye 50 tane takla atıp şapkadan tavşan çıkarmak zorunda kaldı. Olan şey budur. Bunları yaşanmamış farz edip karakterlerin güç seviyesini sonuç odaklı "Bm'yi yendiler" şeklinde yorumlamak adil olmadığı kadar basit bir yorumlama şekli. Yani Akainu, tüm Wb tümenlerini karşısına aldı demek gibi artistik patinaj kokan yorumlar bunlar. Hakkı neyse o şekilde yorumlamak lazım.

Hee görmediğimiz off-panel dövüşte yola çıkarak haki kullanmamıştır dicez öyle mi ? Evet, çok mantıklı :good:
Dostum iyi misin sen ? BM, gösterilen dövüş sahnelerinde haki kullansa off-panel geçen dövüşte de kullanmıştır derim. Kadının dövüştüğü sahnelerde haki yok. Yok ha yok. Anlıyor musun ? Off panel'de haki kullandığını niye düşüneyim şizofren miyim ? Onu ancak senin gibi Law ve Kid'i şişirmeye/yüceltmeye çalışanlar düşünür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık