Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    131
Teketekte sabo bunu alır. Law konusunda emin değilim. Amiraller ve yonkolar da alır.
Mihawkta alır. Belki birde yamato alır. Luffy Allah'ına kavuşturur
Geri kalanı süpürür reyiz.

Teketekte sabo bunu alır. Law konusunda emin değilim. Amiraller ve yonkolar da alır.
Mihawkta alır. Belki birde yamato alır. Luffy Allah'ına kavuşturur
Geri kalanı süpürür reyiz.

Mıknatıs belirli bir dereceye kadar ısıtıldığı zaman manyetik özelliğini kaybeder. Sabo bunu meyvesiz bırakır.

Saldırı gücü, Big Mom'ın Gear4ün bile aşamadığı derisine aşacak, zarar verecek güçte
Hızı, Big Mom tepki veremeden S ve N kutup alanları yaratıp Bmyi duvara gömecek seviyede

Sen hangi seriyi okuyorsun :d
Luffy g4 ile bigmoma vurmadı ki nerden biliyorsun aşamayacağını?
Kidde bigmoma zarar veriyor gibi gözükmüyor.
Kiddin burdaki muazzam ötesi hızınına yeterince dikkat edememişim. özür:üzgünüm:

Luffy g4 ile bigmoma vurmadı ki nerden biliyorsun aşamayacağını?
Kidde bigmoma zarar veriyor gibi gözükmüyor.
Kiddin burdaki muazzam ötesi hızınına yeterince dikkat edememişim. özür:üzgünüm:
Gear4 kullandı Bmye karşı.. çok rahat karşıladı Bm. Ayrıca o saldırı nasıl hasar vermiyor xd Ben ölümün kıyısına getiriyor demedim ama bak;
Law'ın darbesi de öyle bitirmiyor kadını

Gear4 kullandı Bmye karşı.. çok rahat karşıladı Bm. Ayrıca o saldırı nasıl hasar vermiyor xd Ben ölümün kıyısına getiriyor demedim ama bak;
Law'ın darbesi de öyle bitirmiyor kadını
Yav ne bekliyodun bu sahnede? bigmomın uçmasını mı?
Sahnenin devamıda bu. Bigmomı itemiyor bile.

Yav ne bekliyodun bu sahnede? bigmomın uçmasını mı?
Sahnenin devamıda bu. Bigmomı itemiyor bile.
İtemiyor bile derken :d Zeminin parçalanmasını da mı göremiyon yahu sırıttığı sırada bile ağzından kan geliyor.. Gear4'ün uçurmasını beklemiyorum çünkü Gear4 Luffy Kid'den güçsüz :d Neyse siz böyle devam edin 3 Cracker Bm alır

İtemiyor bile derken :d Zeminin parçalanmasını da mı göremiyon yahu sırıttığı sırada bile ağzından kan geliyor.. Gear4'ün uçurmasını beklemiyorum çünkü Gear4 Luffy Kid'den güçsüz :d Neyse siz böyle devam edin 3 Cracker Bm alır
Tek atış için söyledi, kid varını yoğunu verdikten sonra ancak düşürebiliyor.
Bigmom vs luffy sahnesinde luffy yerinde kiddin manyetik topu olsaydı sonuç sence değişirmiydi?

Kid law vs bigmom genel olarak çok saçma ilerledi. Örneğin bu sahnede Bigmom page one yaptığı gibi kral haki ile vurmuyor, vursa zaten law uçacak ama yalvarmayı seçiyor.
Bu kadar saçmalığa rağmen genede yenemiyorlar. Dövüş law ve kiddin enerjisi bitmişti ama bigmom dövüşebilirdi.
Son sahnede bigmom baya sağlam duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık