Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 61.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 39.3%

• Kullanılan toplam oy
    359
LinLinin yenileceğini sanmıyorum. Meyve uyanışı yetersiz, üst düzey kral haki gerekli.
Birkaç bölüme Kid üst düzey kral haki kullanmaya başlar muhtemelen. Ama umarım haklı çıkarsın.
işte bunu neye göre söylüyorsun.. Kid yaratılan porfiliyle wanonun başından beri komutanları yiyebilecek birisi olarak yansıtıldı
Korsanlar Kralının sağ kolundan iki sene eğitim almış adamdan güçlü döndüğü anlamına geliyor bu, ben de ona karşı çıkıyorum. Luffy o eğitimin üstüne o kadar şey yapıp bu seviyeye çıktı, peki Kid ne yaptı tam olarak?

Birkaç bölüme Kid üst düzey kral haki kullanmaya başlar muhtemelen. Ama umarım haklı çıkarsın.

Korsanlar Kralının sağ kolundan iki sene eğitim almış adamdan güçlü döndüğü anlamına geliyor bu, ben de ona karşı çıkıyorum. Luffy o eğitimin üstüne o kadar şey yapıp bu seviyeye çıktı, peki Kid ne yaptı tam olarak?
Üst düzey kral haki kullanırsa olabilir. Çıkarsa tek bi arcta çok fazla rookie de bu güç ortaya çıkardığı için bana itici gelir.

Eğitimde gördüğümüz kadarıyla Luffy, Zoro ve Sanjiye, hakilerin temel düzeyi öğretilmiş. ve Hakilerin ileri seviyesinin varlığından haberdar olmuşlar.. fakat bunu geliştirme işlemi yine bizimkilere kalmış.. Gördüğün üzere novalar yeni dünyada rahat durmamış.. Kidse direkt üç imparatora diş geçirmiş, komutan yaralayıp Tüm kekten ihtiyaç duyduğu bir şey çalmış. Yani bizimkiler eğitim alırken bu adamlar evinde oturmuyordu zaten Law, Doffa o vurguyu yaptı siz saklanırken güçlendik gibisinden... Dof, Law'ın Vergo'Yu yenmesine ihtimal vermiyordu mesela...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık