Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 220 61.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 39.2%

• Kullanılan toplam oy
    360
Sorarlarsa Oda'dan torpili yok dersin. :d
Adam herhalde torpilinin farkındaydı, ölümden dönmek veya direkt ölmek de uzuuuun süreli bir süreç olduğundan Kid uyanış açmaya gerek duymadı herhalde. Bir de o kadar sızlanıyorlardı, iki yonko var karşımızda diye, ilginç!
Güce sahipsin diye ne var ne yok en başta hepsini tüketmek aptallık olur. Savaş içinde saldırılarında bir stratejisi vardır. Kuvvetli gördüğün saldırıyı sona saklarsın etkisi çok daha fazla yıkıcı olarak kendini göstersin diye.

Kaido'yla daha önce savaşmış çapını biliyorum. Kaido'nun karşısına uçan altılı çıkmıyor ya tek yesin Kid gibi adam.. haki cahili olsa bile Linlin'i bowling topu yapacak fiziksel güç var o ayıda .d
Arc başı Luffy tek yemedi mi yav? :d Arc'ın her tarafından sapına kadar torpil ve plot armor akıyor, neyini tartışıyoruz ben anlamadım zaten. :d
Uyanışla enerjisi biten adamın enerjisi Linlin karşısında bitmeyecek mesela, birkaç bölüme görürüz.

Arc başı Luffy tek yemedi mi yav? :d Arc'ın her tarafından sapına kadar torpil ve plot armor akıyor, neyini tartışıyoruz ben anlamadım zaten. :d
Uyanışla enerjisi biten adamın enerjisi Linlin karşısında bitmeyecek mesela, birkaç bölüme görürüz.
Arkadaşlarda shounen mangada plot armor'un olduğunu ve gayet normal olduğunu söylüyor kanka. Bu yeni olan bir şey değil en başından beri böyleydi. Rakip Koca Ana olunca yakınman samimi değil .d

Arkadaşlarda shounen mangada plot armor'un olduğunu ve gayet normal olduğunu söylüyor kanka. Bu yeni olan bir şey değil en başından beri böyleydi. Rakip Koca Ana olunca yakınman samimi değil .d
Son cümlenle gelsinler o zaman bana. Kid'in "normalde" komutan bile alamayacağını söylememi eleştirmesinler. :d
Shonen için bile yaralı Kid ve Law'ın Linlin'i yenmesi çok abartı bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık