Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 220 61.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 39.2%

• Kullanılan toplam oy
    360
Ben ölümden döndüğü bir an görmedim lol
Sorarlarsa Oda'dan torpili yok dersin. :d
Adam herhalde torpilinin farkındaydı, ölümden dönmek veya direkt ölmek de uzuuuun süreli bir süreç olduğundan Kid uyanış açmaya gerek duymadı herhalde. Bir de o kadar sızlanıyorlardı, iki yonko var karşımızda diye, ilginç!

Sorarlarsa Oda'dan torpili yok dersin. :d
Adam herhalde torpilinin farkındaydı, ölümden dönmek veya direkt ölmek de uzuuuun süreli bir süreç olduğundan Kid uyanış açmaya gerek duymadı herhalde. Bir de o kadar sızlanıyorlardı, iki yonko var karşımızda diye, ilginç!
Yav ben diyorum ki adam bunu dövüş sonuna saklamış sen hala uzatıyorsun enerji harcayan en büyük kozunu neden direkt başta kullansın... Sonradan ekibe ayak bağı olmak için mi ?

Yav ben diyorum ki adam bunu dövüş sonuna saklamış sen hala uzatıyorsun enerji harcayan en büyük kozunu neden direkt başta kullansın... Sonradan ekibe ayak bağı olmak için mi ?
Yav Oda torpilini o kadar içselleştirmişsin ki Kid'in orada ölmesine ihtimal bile vermiyorsun. Hangisi daha kötü, öldürülmek mi ayak bağı olmak mı?

Yav Oda torpilini o kadar içselleştirmişsin ki Kid'in orada ölmesine ihtimal bile vermiyorsun. Hangisi daha kötü, öldürülmek mi ayak bağı olmak mı?
Yav Linlin'in yumruğunu direkt yüzüne aldı adam iplemedi ne öldürülmesini anlatıyorsun... Zoro'nun tankladığı saldırı dışında ölüm tehditi olmadı çatıda.. Kaido gitsin önce, Kin'emonu öldürsün.

Kaido kaç senede Kaido seviyesine geldi? Big Mom kaç senede o seviyeye geldi? Veya Shanks? Teach ise zaten istisna, adam meyve yedi.
Torpilleri olmasa (Luffy'i de dahil ediyorum) ben sana ne olacağını söyleyeyim. Hadi hapis mevzusunu geçeyim. Çatıya çıktıktan sonra on dakika içinde hepsi iki yonko tarafından öldürülürdü. Buna kıyasla evet, biraz yaralanması epey torpil. Hele yaralı hali ile sağlam yonko karşısında durabilmesine hiçbir şey demiyorum.
Bahsettiklerin, şonen saçmalıkları, gençliğin gücü gibi şeyler işte. Şonen okuyup da bunlara şaşırmamak lazım. Bkz; Naruto ve Sasuke, kaç senede, kaç senelik icraat yapmışlar. Saçmalık dersin, torpil dersin, bunlar sana kalmış şeyler. Bence diğer torpillilere kıyasla, Kid'inki devede kulak kalıyor.

Yav Linlin'in yumruğunu direkt yüzüne aldı adam iplemedi ne öldürülmesini anlatıyorsun... Zoro'nun tankladığı saldırı dışında ölüm tehditi olmadı çatıda.. Kaido gitsin önce, Kin'emonu öldürsün.
Kaido hibrit açmadan önce mesela, ne ile karşılaşacaklarını biliyorlar mıydı? Veya Linlin'in her şeyini gördüler mi, ne olabileceğini nereden biliyorlardı? Kid aniden öldürülmeyeceğinden nasıl emindi mesela?

Bahsettiklerin, şonen saçmalıkları, gençliğin gücü gibi şeyler işte. Şonen okuyup da bunlara şaşırmamak lazım. Bkz; Naruto ve Sasuke, kaç senede, kaç senelik icraat yapmışlar. Saçmalık dersin, torpil dersin, bunlar sana kalmış şeyler. Bence diğer torpillilere kıyasla, Kid'inki devede kulak kalıyor.
Tayfadan sonra en çok torpil geçilen karakterlerden biri işte. Diğerlerinin yanında devede kulak kalması torpil olmadığı anlamına gelmiyor.

Kaido hibrit açmadan önce mesela, ne ile karşılaşacaklarını biliyorlar mıydı? Veya Linlin'in her şeyini gördüler mi, ne olabileceğini nereden biliyorlardı? Kid aniden öldürülmeyeceğinden nasıl emindi mesela?
Kaido'yla daha önce savaşmış çapını biliyorum. Kaido'nun karşısına uçan altılı çıkmıyor ya tek yesin Kid gibi adam.. haki cahili olsa bile Linlin'i bowling topu yapacak fiziksel güç var o ayıda .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık