Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    363
Şu nereden geldiği belli olmayan uyanışıyla mı? Ayrıca ağlarım, serinin bu kadar saçma bir hal alması üzücü. Sadece Big Mom için değil, Wano'da düşen herkes saçma şekilde düştü.
Buna katılırım. Bu arctan sadece Law'ın güçlenişinden zevk alacağım. Fanı olduğum için beni mutlu eden bu olacak. Yoksa gömülesi bir arc.

Şu nereden geldiği belli olmayan uyanışıyla mı? Ayrıca ağlarım, serinin bu kadar saçma bir hal alması üzücü. Sadece Big Mom için değil, Wano'da düşen herkes saçma şekilde düştü.
2 tane Yonkou'nun olduğu arc da, inatla Wano halkına çok sayı ayırdı. Adam akıllı bir tane samuray çizemedi o ayrı mevzu. Her arc aynı olsun diye kasmasaydı, sadece Yonkoulara odaklansaydı, işler bu hale gelmezdi.

Nereden geldiği belli olmayan derken.. Siz Kid'i wanodan önce de gördünüz galiba.. Bu adamın gücünü sınırlayan herhangi bir veri yoktu. 3 İmparatora da dişini geçirmiş yeni dünya da hiç durmamış belli... Ace zamanından beri geliyor namı. Eğer Uyanışı gücünü harcamadığı halde şu noktaya kadar kullanmasa eleştirini katılırdım ama şu noktada bana çok saçma ve yersiz geliyor. Zoro, bu arca kadar daha haberi olmadığı fatihin hakisini ileri seviye de kullanırken. Luffy sağ kol liginden imparator ligine çıkmışken, Law, Doff karşısında bile kullanmamışken şimdi zor anda kullanıyor deyip, uyanış açarken, spesifik olarak Kid'i eleştirmek çok anlamsız. Kid bu grupta sağ koluyla birlikte en son eleştirilecek insan. Hatta çatı savaşında diğer üçlüye göre çok geri planda kaldılar haliyle ilgili yeterince sahne bile verilmedi bunlara.. Kid kadar hakkıyla ilerleyen birisi yok wanoda..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık