Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    267
Law en güçlü saldırısını yaptığında kadının kemikleri kırıldı. Meyve gücünü kullanarak kendini iyileştirmek zorunda kaldı. Hatta en son elindeki ruhlar bitince etraftakilerden almaya niyetlendi de gene Law bunu yapmasına engel oldu. Ki aynı Mama, Marco'yu çıplak ellle boğazlamışken sana harcayacak ruhum yok diyerek adamı bırakmıştı. Yani ruhlarının bitmesi onun için savaşa devam etmesinin önüne geçebilecek kadar ağır bir durum.
One Piece için kırık kemik çok büyük bir mesele mi sence? Zaman atlaması öncesi Usopp bile her kemiğinin kırılmasına rağmen savaşa devam edebiliyordu.
Bir de Marco'yu dövmek için gereken ruh miktarı ile Law'ı dövmek için gereken ruh miktarı aynı değildir sanıyorum.

- Law en güçlü saldırısını yaptı da ne oldu? Veya Kid'in saldırıları. Cidden Big Mom'a ben bu saldırıyı savuşturmazsam muhtemelen ölürüm dedirtebilmişler midir?
Big Mom'ın sözlerini ben artık ciddiye almıyorum açıkçası kadın inim inim inliyor ve bu saldırıları yemeye devam ediyor inatla ha kendisi de demişti zaten Law ve Kid'in gücünü kabul ettiğini " canımı yaktınız " diyerek, Law ve Kid'in öyle tek atışta öldürebilecek saldırısı yok ama Big Mom'ında yok Kid handikaplı bir durumda iken Big Mom'dan saldırı yemesine rağmen düşmüyor aynı durum Law içinde geçerli, Law'ın Big Mom'ın kemiklerini kıran saldırısı var Law ve Kid saldırı gücünde baya baya sorun teşkil ediyorlar Big Mom'a

- Çukur meselesi hiç olmasa Big Mom'un saldılarına nereye kadar dayanabilirlerdi?
bilmem çukur meselesine kadar dayandılar gösterilen kısım o

-Hadi diyelim dayandılar, Big Mom'a hangi saldırıyla bitirici darbeyi vuracaklardı?
bunu üstte cevaplamıstım zaten

One Piece için kırık kemik çok büyük bir mesele mi sence? Zaman atlaması öncesi Usopp bile her kemiğinin kırılmasına rağmen savaşa devam edebiliyordu.
Bir de Marco'yu dövmek için gereken ruh miktarı ile Law'ı dövmek için gereken ruh miktarı aynı değildir sanıyorum.
Marco ve Law'u kıyaslamak için söylememiştim. Ruh bitmesinin kadının savaş gücünü ne derece etkilediğini anlatmaya çalıştım. Kırık kemik mevzusu One Piece'in içinde tartışılabilir konudur doğru. Biz bu seride kafasının yarısı yokken bile savaşabilen insanlar gördük. Ama durumu karakter bazında incelemekte fayda var.
Bugüne kadar Bigmom'dan kan alabilen biri bile yokken hem bunu başarmış üstüne bir de üstüne kemiklerini kırmayı başarmış birilerinden bahsediyoruz. En son ne zaman bu kadar canımın acıdığını hatırlamıyorum diyor kadın. Üstelik daha yeni Kaido ile günlerce dövüşmüş olmasına rağmen.

İki saniyelik dediğin şeyin adı tek atmaktır. Ölü taklidi yaparak mı denk dövüştü?
tek atmak o kadar önemli bir şey değildir o zaman birileri dolaylı yoldan 1-2dk da Mom'ı dolaylı yoldan ittirerek kendilerinden uzaklaştırıyor, diğer taraf Mom ile direkt vsye girip denk dövüşüyor

yani algı oluşturmaya gerek yok bana kalırsa, ölü taklidi dediğin sahnede Big Mom'ın aptallığı Law ve Kid'in bilinci açık zaten bunu görüyoruz Big Mom'da görüyor ama yoluna devam etmeyi seçiyor o sırada Law saplıyor e doğal olarak Big Mom hasar alıyor

paneller ve mom denk savaştılar diyor ama sen denk savaşmadılar diyorsan bilemem :gamyon:ki daha bir çok panel var Kid'in handikaplı olmasına rağmen Big Mom'ın onu yenememesi, Law'da aynı şekil savaşın başından beri hasar almış ve yorgun olmasına rağmen savunma yapmaksızın Mom'ın saldırılarını yemesine rağmen düşmüyor, Big Mom anca kendini regenleyerek ve etraftaki kişilerin ruhunu çalarak dayanabildi sona kadar, haritayı avantaj olarak sayarken acaba etrafta seyircilerin oluşunu ve Mom'ın bunlardan yararlanmasını da hesap ediyor musunuz ? yada Law veya Kid'in p up almadan önce off panelde yediği saldırılar + bize gösterilen kısımda yediği saldırılar bunları yemelerine rağmen kalkıp savaşıyorlar kimsenin Law ve Kid hasar almamış olsaydı dediğini görmedim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık