Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    267
Spolier bilgilerini veren senden daha fazla Law fanı haberin yok mu? Güya bu bölümde Law Luffy'e bir şey söylemeyin, dünya karışık falan diye poz kesiyordu halbuki ödülden korkmuş.
Spoiler'da paylaşılanları yazıyorum. Sen hayırdır. Dön bak. Luffy için zaten parantez için ithafen belirtilmişti. Ödülden korkmuşmuşmuş bir tarafımla güleyim bari. Yeni dünyayı karıştırmak isteyenin bizzat kendisi Law.

Spoilerları verenlere diyorum zaten senden beter Law fanı çıktılar. Luffy olayı yalan. Var mı öyle bir şey?
Önceki yazdığım için bir şey diyemem ama 1053 için zaten sağlam spoiler kaynağı değil miydi? Bizzat ağzıyla Luffy dedi demiyordu zaten. Düşüncesinde, ithafen kullanarak söylediği belirtilmişti.

Ödülüm umrumda değil dediği sahneyi atmıştım. Şunu da atayım da karışıklık istediğini de hatırlatmış olayım. :D

Önceki yazdığım için bir şey diyemem ama 1053 için zaten sağlam spoiler kaynağı değil miydi? Bizzat ağzıyla Luffy dedi demiyordu zaten. Düşüncesinde, ithafen kullanarak söylediği belirtilmişti.

Ödülüm umrumda değil dediği sahneyi atmıştım. Şunu da atayım da karışıklık istediğini de hatırlatmış olayım. :D
Bu sahneden adam şair gibi methiyeler düzmüş, ne diyeceğiz? Law ödüller açıklandıktan sonra bunu diyor. Ödüle tepki bu direkt. Luffy'e ithaf edilecek ne var burada?

Bu sahneden adam şair gibi methiyeler düzmüş, ne diyeceğiz? Law ödüller açıklandıktan sonra bunu diyor. Ödüle tepki bu direkt. Luffy'e ithaf edilecek ne var burada?
Düşünceleri konusunda net kapı aralayamıyoruz. Kendini açık eden birisi değil. Fakat gösterilenlere baktığımızda ödül umurunda değil ve yaşananlar sonucunda nereye varmayı planlıyorsa artık amacı karışıklık. Hadi bu ödüle tepkisi olsa da korktuğu için değil. İstediği oluyor. Adamın Doffy için yaptığı planından beri istediği bu. Karışıklık istiyor. Bak burada Kaido'nun peşinden geleceğinden de emin. Wano'da kendisine korkusuzda denildi. İstersen onu da atayım. :dd.d

Spoiler bilgilerinde adayı yok edebilecek güçte bir saldırı olduğu için adaya zarar vermemek adına toprağın derinliklerine kadar uzattı diye yazılmıştı fakat mangada direkt böyle bir şey söylenmedi tabi.
Mom'ın arkasında açılan çukur ile yerde açılan çukurun genişliği de farklı. Toprağa yükledi saldırıyı. O yüzden merak ediyorum uzatmadan vursa ne gibi sonuç olurdu.
Belki de dediğin gibi Mom için ölüm kuyusu hazırlamak istemişti. Toprağın altından su çıkacağını herkes biliyor. Bunu hesap etmiştir. Daha felaketi sessizlikle lava gömdürdü.
Yani konu genislik boy oranı gibi konular olunca Soda'nin cok dikkat ettigini sanmıyorum Onigashima büyüklügündeki yumruk gibi, bir de kılıcı daha derine saplamayla Mom'a zarar gelmedi gördügümuz kadariyla zaten niye daha fazla hasar alsın ki sonucta kılıç saplanmıs adam daha degil diyerek topraga saplıyor, spoiler saglayıcısının senaryosu mantıksız degilde sallamış gibi mangada buna dayalı bir sey yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık