Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    268
Yav istesem kendim de açardım konuyu çok zor bir şey değil. Ben başa baş gideceğine inanıyordum dediğim gibi hater oyu alacaktı çok. Üzgünüm bazen mantık ağır basıyor az da olsa.
İlk başta King öne geçmişti ama sevincim kısa sürdü. Önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

Kid Kaido'ya karşı bir cacık yapamadı çatıda ama bir İmparatora karşı bu performansı vereceğinin çok fazla ibaresi var yani. Anlıyorum :d
Şimdi laf attığını falan sanıyorsun değil mi yazık xD. Çatıda ne olmuş ? Birinden tek falan mi yemiş bm'nin yumruğunu güle oynaya karşılayıp metal koluyla yukarı fırlatıyordu. Neyse hiçbir mantığı olmayan yorumlara cevap vermek çok yorucu oluyor sen beni alıntılama haklısın.

Şimdi laf attığını falan sanıyorsun değil mi yazık xD. Çatıda ne olmuş ? Birinden tek falan mi yemiş bm'nin yumruğunu güle oynaya karşılayıp metal koluyla yukarı fırlatıyordu. Neyse hiçbir mantığı olmayan yorumlara cevap vermek çok yorucu oluyor sen beni alıntılama haklısın.
Yo laf etmekten değil olanı söylüyorum. Çatıda sönük kaldı mı kaldı. Hiçbir mantığı olmayan yorumlarımla böyle ikna ederim işte adamı. Evet ben haklıyım, bana bulaşmaman gerektiğini anlamışsındır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık