Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. King

Dövüşü Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    268
Adamların ikisi de handikaplıydı, karşılarında sapasağlam Yonko vardı. Hala ayaktalar Kaido'ya bile dalacaklardı Luffy dönmese. Zoro gibi yatalak bile kalmamışlar, ezici bir galibiyet olmasa da durumları Zoro'dan iyi.
Çünkü Zoro gibi kötürüm kalmadan aldılar power upları. Şerefsiz Oda sırf tartışalım diye adamı hem kötürüm bıraktı hem Kaido için saf dışı etti. Ah şimdi bir vursa Oden gibi çizer yeminle :D

@Montana şaka maka Fuji'den sonra geliyor Zoro Yamato Law Kid. Oden'i de ben Kizaru Fuji arasında görüyorum. Zoro ryou öğrenip kral hakiyi temassız kullanmayı öğrenirse Oden'le aynı seviyeye gelir. Şu an bile vurdumu baya vurur.

@Montana şaka maka Fuji'den sonra geliyor Zoro Yamato Law Kid. Oden'i de ben Kizaru Fuji arasında görüyorum. Zoro ryou öğrenip kral hakiyi temassız kullanmayı öğrenirse Oden'le aynı seviyeye gelir. Şu an bile vurdumu baya vurur.
İlerideki rakiplerine göre yorumlamak daha mantıklı, Law ve Kid yan karakter olarak devam ederse.

Luffy’le Kidd karşılaştırırsam:

Hapiste taş taşıma hızları luffy’le aynıydı. Bu hem hız hem kuvvet kullanan bişeydi. Fiziksel olarak denk diyebiliriz. Yani hızı eksikse kuvvetle kapatmış. Dayanıklılığı da gayet iyiydi savaşta.

-Çekme ve itme gibi değişik güçlere g2 karşılığı diyelim.
-Devasa kollara falan da g3 diyelim epey kuvvet çıkartıyor.
-kendini sürekli yenileyen, 10+ metre kolu olan robotu da g4 diyelim. Boğası falan da burda. Bunlar çok yoruyor ve epey metal toplamak lazım.

Ben mangaka’nın bu ikili arasındaki dengeyi böyle kurduğunu düşünüyorum. G4 zaten güçlü komutandı. Uyanış>gelecek görme dersek kidd sağ kol rahat.

Bi de fiziksel özellikleri udon luffy ligiydi. Sağ kol seviyesini aşmış olmalı yani artık. Savaşta da genel olarak güçlenmiştir kesin. Bm dövüşünde sergilediği performansın üstünde olacak şuan.

İlerideki rakiplerine göre yorumlamak daha mantıklı, Law ve Kid yan karakter olarak devam ederse.
Alakası yok. O zaman Luffy'i hep KK olarak değerlendirelim?

Luffy’le Kidd karşılaştırırsam:

Hapiste taş taşıma hızları luffy’le aynıydı. Bu hem hız hem kuvvet kullanan bişeydi. Fiziksel olarak denk diyebiliriz. Yani hızı eksikse kuvvetle kapatmış. Dayanıklılığı da gayet iyiydi savaşta.

-Çekme ve itme gibi değişik güçlere g2 karşılığı diyelim.
-Devasa kollara falan da g3 diyelim epey kuvvet çıkartıyor.
-kendini sürekli yenileyen, 10+ metre kolu olan robotu da g4 diyelim. Boğası falan da burda. Bunlar çok yoruyor ve epey metal toplamak lazım.

Ben mangaka’nın bu ikili arasındaki dengeyi böyle kurduğunu düşünüyorum. G4 zaten güçlü komutandı. Uyanış>gelecek görme dersek kidd sağ kol rahat.

Bi de fiziksel özellikleri udon luffy ligiydi. Sağ kol seviyesini aşmış olmalı yani artık. Savaşta da genel olarak güçlenmiştir kesin. Bm dövüşünde sergilediği performansın üstünde olacak şuan.
Metalden de kolu var, o zaman rahat kk seviyesi diyebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık