Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wano'da Kid ve Law, Zoro'dan büyük icraat yaptı mı ? yapmadı mı ? Kral haki uyanıştan daha etkili eyvallahta.. Zoro, kılıcına hakim değil Enma'yla cebelleşiyor diğer ikisi tam kontrol uyanış yapıyor enerjilerini çok götürüyor olsada...
Tamam Yonko' yu saf dışı bıraktılar ona alafım yok ama bu hikaye açısından büyük lokmadır... biz güç konuşuyoruz. Ayrıca O dövüşte Zoro olsa sırıtmazdı... hatta daha iyi bile olurdu. Ve ayrıca Zoro çatıda o saldırıyı tanklamasaydı... Ortada Bm'yi alacak kimse kalmazdı... icraat böyle yapılır işte... :d

Zoro'nun, Enma ile cebelleşmesi o dövüş içinde çözüldü... bir arc boyu adam Enma ile uğraştı zaten... daha görmeyiz öyle bir şey. Zaten diğer kılıçlara da aktardı. Ayrıca adamın yaptığı az buz bir şey değil... üç tane kılıca hayvan gibi ileri seviye kral ve silahlanma hakisi bastı adam. Muhteşem bir potansiyel... hayvansal bir haki. Kid'i fena doğrar Zoro... :d

İttirmeyle de olsa sonuçta bunu onlar başarmış olmadı mı ? eee daha ne
İttirmeyle olmadı işte, ittirmeye bir şey mi diyorum ? Mesela yukarı çıkacağım ben dediğinde Bigmom'a geçirmeye başladılar ittirme ama benim konum o değil. Yapamadılar güçleri yetmedi indirmeye, bomba girdi olaya. O yüzden indirdiler demiyorum.

İttirmeyle olmadı işte, ittirmeye bir şey mi diyorum ? Mesela yukarı çıkacağım ben dediğinde Bigmom'a geçirmeye başladılar ittirme ama benim konum o değil. Yapamadılar güçleri yetmedi indirmeye, bomba girdi olaya. O yüzden indirdiler demiyorum.
Bomba olmasa Bm alırdı ama mesele bu değil, icraati gerçekleştirmende etraftaki şartlar yardımcı olsa da icraat, icraattir. Yoksa Kid ve Law'ın 2v1de bile yetmedi güçleri

Bomba olmasa Bm alırdı ama mesele bu değil, icraati gerçekleştirmende etraftaki şartlar yardımcı olsa da icraat, icraattir. Yoksa Kid ve Law'ın 2v1de bile yetmedi güçleri
İşte bu yüzden Zoro'dan fazla iş yaptılar demiyorum. Güç olarak zaten daha güçlü olduklarına dair bir şey yok, en fazla tartışırsın o kadar yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık