Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Enma, Güç Artışı Sayılır mı?

Sizce hangisi ?

• Bal gibi power up kardeşim.

• Dışarıdan öyle görünüyor ama değil.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Onların alt yapısını eğitimden veri vermiş Rayleigh savaştıkça o aşamalara geliyorsun diye denmiş ki bunu OP okuyucuları yıllardır diyor. Hele @Master of Puppets bunu bağıra bağıra söylüyordu.

Enma tamamen Zoro'nun gelişimine bir kılıf uydurmak için hızlıca Zoro'ya yedirilmis bir kılıç oldu. Daha önce o tarz bir kılıç görmedik bile. Hadi onu yedik. Sonra bir de alışma sürecini mantıklı yapmak için Wado ile aynı kılıç ustası elinden çıktı denildi. Her şey bak power up lı Zoro bu ona göre diyebilmek için Oda'nın hamlesi. Ama bilmiyor böyle daha çok sırıtacak. Hele tam bir usta gibi hiç dezavantaj yaşamadan ortalığa slash sıka sıka giderse hepten beleş olacak. :(
Kid'in suçu ne ona niye veri veri vermemişler eğitim? :(

Kid'in suçu ne ona niye veri veri vermemişler eğitim? :(
O da yaptım oldu olacak. Eğer ki sönük kalırsa Luffy ve Zoro yanında deriz Oda Kid'e torpil geçmemiş diye ama bu dediklerine rağmen Luffy Zoro'dan arka planda kalmazsa Zoro'nunkinden bile çok daha büyük beleşi Kid yemiş olur.

Wano sonu Zoro haterlarının izleyebileceği yollar:

a) Kaido'yu küçümse

b) Deveyi pire yapıp Zoro'yu küçümse (klasik taktik)

c) Enma'yı öv (Zoro'nun gücüne girmeden)

d) Şansa kazandığını iddia et (tutmayacak taktik)

e) Kaido sarhoştu

c şıkkının hazırlıklarına başlamışlar anlaşılan :hhh:
Hayırdır ya Zoro ve Kaido 1vs1 atıyor da ben mi göremiyorum ?

O da yaptım oldu olacak. Eğer ki sönük kalırsa Luffy ve Zoro yanında deriz Oda Kid'e torpil geçmemiş diye ama bu dediklerine rağmen Luffy Zoro'dan arka planda kalmazsa Zoro'nunkinden bile çok daha büyük beleşi Kid yemiş olur.
Yoo yaptım oldu değil bilek hakkıyla güçlenmiş. Herkes Luffy gibi şanslı değil beleş eğitimle p.up alsın. :(

Onların alt yapısını eğitimden veri vermiş Rayleigh savaştıkça o aşamalara geliyorsun diye denmiş ki bunu OP okuyucuları yıllardır diyor. Hele @Master of Puppets bunu bağıra bağıra söylüyordu.

Enma tamamen Zoro'nun gelişimine bir kılıf uydurmak için hızlıca Zoro'ya yedirilmis bir kılıç oldu. Daha önce o tarz bir kılıç görmedik bile. Hadi onu yedik. Sonra bir de alışma sürecini mantıklı yapmak için Wado ile aynı kılıç ustası elinden çıktı denildi. Her şey bak power up lı Zoro bu ona göre diyebilmek için Oda'nın hamlesi. Ama bilmiyor böyle daha çok sırıtacak. Hele tam bir usta gibi hiç dezavantaj yaşamadan ortalığa slash sıka sıka giderse hepten beleş olacak. :(
Sen işine geldiği gibi yorumluyorsun. @Master of Puppets o yazdıklarında haklı, ama neden aynısı Zoro için diyemiyorsun? Zoro da yıllarca kılıç eğitimi almadı mı? Sırf Luffy'e zamanında yazdıkları için yazıyorsun. :D

Bak Enma için veriler; kılıcın işleyişi lanetli kılıçlar gibi, güçsüzler kontrol edemez. Dokuz yaşından beri Wado ve senelerdir lanetli kılıçla gezen, antrenman yapan güçlü bir adamın mı kontrol etmesi için altyapı yok? Enma gibi kılıçlar da vardı, Kin'in kılıcı alev çıkartıyor mesela, kitetsu kafasına göre kesiyordu. :/ enma gayet hakkıyla kazanılmış bir güçlenmedir.

Yoo yaptım oldu değil bilek hakkıyla güçlenmiş. Herkes Luffy gibi şanslı değil beleş eğitimle p.up alsın. :(
Nasıl güçlendi peki? Dayak yiye yiye mi? Dövüşe dövüşe mi? Luffy'den fazla mı dövüştü Kid?:D

Yaptım oldu da değil öyle diyorum öyle oldu olur büyük beleş olur büyük.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık