Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Enel

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 108 60.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 71 39.7%

• Kullanılan toplam oy
    179
Şunlar dursun şurada. :)

Sen-Tanrıya-inanmam-dersin-o-gelir-sana-diz-çöktürüp-secde-ettirir.:artiz::oleyo2:

Seride-olsa-zaman-atlamasından-sonra-amirali-yakalardı-bence.
İleride-büyük-savaşta-gelmesini-umuyorum.
Kendisini-karakterini-pek-sevmsemde.

Son düzenleme:
Çöpün teki ve abartılmış bir balon. Hakisiz bir ortamda kendisine dokunabilecek 2 karakter vardı 2'sindende dayak yedi.

Kaldıki sanıldığı gibi bir yıldırım hızı yok bu adamın, Oda şu sahneleri boşa çizmiyor, Skypia Wiper'ın yakalamasının dışında milyon volt yıldırım ataklarından Nami ve Ussop TEPKİ GÖSTERİP defalarca kez kaçabiliyor , taa ne zamanki Nami ile Ussop bu. Sonrada Enel çok hızlı diye bize yutturacaklar tabi.

Skypia Sanji'nin dalga geçtiği adam, bakın ne diyor?

'' Sigaramı yaktığın için teşekkür ederim ''. Skypia'daki Sanji'nin sigarasını anca yakıyor bu yıldırımlar. Başımıza göğümüze TANRI LEVEL diye yükselttiniz şu adamı. Mangaka özellikle bu sahnelerle belirtmiş Enel'in sadece Skypia için sıradan bir basamak olduğunu.

Op evreninde Enel'in dandik yıldırımlarının bir olayı yok diyoruz anlatamıyoruz arkadaş.

Enel tasarımını ve gücünü beğendim bir karakter. Yıldırım gücünü çok etkileyici bulurum. Hikayeye tekrar dahil olur mu bilemem ama gelip Luffy'den yine dayak yese fena da olmazdi hani. :rolleyes:

Enel tasarımını ve gücünü beğendim bir karakter. Yıldırım gücünü çok etkileyici bulurum. Hikayeye tekrar dahil olur mu bilemem ama gelip Luffy'den yine dayak yese fena da olmazdi hani. :rolleyes:
Muhtemelen antik silahlar ve kayıp yüzyıl olaylarında seriye yeniden dahil olacak. Benimde yeniden görmek istediğim bir karakter. Luffy ile tekrar dövüşeceğini sanmıyorum lastik dersini almıştır. :D

Muhtemelen antik silahlar ve kayıp yüzyıl olaylarında seriye yeniden dahil olacak. Benimde yeniden görmek istediğim bir karakter. Luffy ile tekrar dövüşeceğini sanmıyorum lastik dersini almıştır. :D
Luffy olayi benim fantezim zaten, bir daha bulasmaz ona. :D Ay'a gittiği için baya bir sey öğrenmiş olabilir antik zamanlarla ilgili. Bende yeniden görmek isterim, bakalım dahil olacak mi hikayeye.:)

Enel’i 2 yıl sonra ilk defa çıkardığını hayal ediyorum da ne sükse yapardı be. Judge bile amiral seviyesidir denen forumda çok fena sükse yapardı hem de : D 3 haki olsa birde yonko seviyesi bile ilan edilebilirdi yıldırım gücüyle.Böyle bir meyve kullanıcısını başlarda kullanmakla hata yaptı.

Enel’i 2 yıl sonra ilk defa çıkardığını hayal ediyorum da ne sükse yapardı be. Judge bile amiral seviyesidir denen forumda çok fena sükse yapardı hem de : D 3 haki olsa birde yonko seviyesi bile ilan edilebilirdi yıldırım gücüyle.Böyle bir meyve kullanıcısını başlarda kullanmakla hata yaptı.
Bence aksine meyvesi ve mantrası bir temel oturtmak ve meyvelerin birbirine karşı antiliklerinin olduğuna çok uç ve güzel bir örnekti. Çizilse yonkou olacak mantralı adam sırf meyve antiliği ile hakisiz gearsız luffye yeniliyor. Ayrıca meyve türlerini de anlattığı için gayet bilgilendirici oldu. Ama evet potansiyeli çok yükseti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık