Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Naruto Karakterleri

Sizce Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    229
Bahane değil. Shounen genç erkekler için hazırlanan seri demek. Ana karakteri erkek, ön planda da erkekler var demek. En çok izlenen shounenler de "battle shounen" yani dövüş serisi olduğu için kızların geri planda kalması normal. One Piece iyi mesela bu konuda. 4 yonkoudan biri kadın. 7 shichiden biri kadın. Tayfada iki kadın var. Yarısını kadın yapacak hali yok. Kadınlar da bulundukları konumlarda erkeklerden pek geri değiller. Korsan serisinde daha çok erkeğin yer alması normal olanı.

Diğer serileri enine boyuna inceleyecek vaktim yok. Ama mesela Fairy Tail de bu işin suyunu çıkarmış durumda Naruto'nun aksine. Kararında bırakmak lazım.
Bence de One Piece'de pek öyle bir durum yok. Zaten kadın karakterler de pek güçlü olmasalar da tayfanın beyni gibiler.

Ama gerçekten diğer shounenlerde de durum pek farklı değil. Bleach olsun Naruto olsun. Dragonball felaket özellikle de. Kızların resmen taciz edildiği bunun da sanki komikmiş gibi lanse edildiği bir seri.

Şöyle bir örnek vereyim, kadının kocası ölmüş, kadın ağlıyor. O ölen adamın hocası da karısına destek maksatlı sarılırken alttan alta karısına dayamaya çalışıyor. Bu da haha hihi aman ne kadar komik diye nitelendirilen bir mizah öğesi, yersen.

Bence de One Piece'de pek öyle bir durum yok. Zaten kadın karakterler de pek güçlü olmasalar da tayfanın beyni gibiler.

Ama gerçekten diğer shounenlerde de durum pek farklı değil. Bleach olsun Naruto olsun. Dragonball felaket özellikle de. Kızların resmen taciz edildiği bunun da sanki komikmiş gibi lanse edildiği bir seri.

Şöyle bir örnek vereyim, kadının kocası ölmüş, kadın ağlıyor. O ölen adamın hocası da karısına destek maksatlı sarılırken alttan alta karısına dayamaya çalışıyor. Bu da haha hihi aman ne kadar komik diye nitelendirilen bir mizah öğesi, yersen.
Dragon Ball okumadım/izlemedim maalesef. Çok kötüymüş vaziyeti öyleyse. Bleach de kötü, Naruto kadar olmasa da. Yoruichi toparlıyor karizmayı biraz. AoT, FMA falan geliyor aklıma onlarda fena değil durum. Ne diyeyim seri seri değerlendirmek lazım gibi. O iş beni aşar.

Dragon Ball okumadım/izlemedim maalesef. Çok kötüymüş vaziyeti öyleyse. Bleach de kötü, Naruto kadar olmasa da. Yoruichi toparlıyor karizmayı biraz. AoT, FMA falan geliyor aklıma onlarda fena değil durum. Ne diyeyim seri seri değerlendirmek lazım gibi. O iş beni aşar.
Fma yazarı zaten kadın. Aot da fena değil. Ya işte nesil değiştikçe daha yeni eserler çıktıkça bazı şeyler dünya standartlarına yakın hale geliyor tabi.

Dragonball dediğin eser kaç yıllık eser. Final yaptığı sene forumdaki üyelerin yarısı doğmamıştı bile.

Sakura'ya 44 oy mu? Hafızam kötü belki ben unuttum seriyi ama Sakura dediğimiz serinin final bosuna son vuruşu yapan Tsunade'den sonra serideki en iyi medical Ninja değil mi? 2 ihtimal var ya yanlış seriyi tartışıyoruz burda ya da ben hafızamı kaybettim :D Sakura benim de en sevmediğim karakterlerden orası ayrı ama anket en vasıfsız anketi en nefret edilen değil.

3 oy hakkı olduğu için anbu ino karin dedim. Ama kakashi ve sarutobi hariç hepsi birbirinden vasıfsız. Tek oy hakkım olsa anbu derdim. Hiç bir işe yaramadılar seri boyunca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık