Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Karakter

Sizce hangisi ?

• Sengoku

Kullanılan: 5 3.8%
  • Moria

Kullanılan: 6 4.5%
  • Riku

Kullanılan: 6 4.5%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.6%
  • Cobra

Kullanılan: 1 0.8%
  • Spandam

Kullanılan: 70 53.0%
  • Hannyabal

Kullanılan: 3 2.3%
  • Usopp

Kullanılan: 12 9.1%
  • Caribou

Kullanılan: 10 7.6%
  • Apoo

Kullanılan: 9 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    132
Adamın gücü var la, sırf ego yüzünden masumları kaderine terk etti.

Naruto'da Danzo'ya ne dersin? Pain köyü indirirken bu adamlarını ve kendini geri çekti, Kage olmak için sırf. Fuji'de buna benzer iş yaptı. Tek fark Naruto'da ölenler gösterilirken Op'de gösterilmedi. Nüfus sayımı yapılsın Rosa'da öyle konuşalım.
Kaderine ter etti ne la masumlara ne oldu? Kendi de dalsaydı yine o kadar kişi ölecekti. O hengame de hele de bu adamın yeteneğiyle şuankinden daha az kişinin öleceğini mi düşünüyorsun? Adam kumar oynuyor görende diyecek ki tüm amiraller masumları kolluyor. Akainuya felan da vasıfsız diyelim o zaman.
Adamın amiral olma sebebi Shici sistemini bitirmek. Öyle bir zaman geliyor ki korsanın biri Shici'yi indirmek istiyor. Al sana fırsat. Niye karışsın? Yesinler birbirlerini. Sen Dof olayından sebep adama giydiriyorsun seninle az tartışmadık Genel tartışmada. Dokunma Fuji'ye diye sana replik bile yaptım.
Yav selim objektif ol ve adam gibi cevap ver Dof yüzünden vasıfsız diyorsun bu adama dimi. Bak doğruyu söyle daha bir şey demeyeceğim. Adam gibi :)

Ya Apoo kizaru'ya dalmış adam, bence Kaido'yu arkadan vuracak. Planlı sinsi birine benziyor. Apoo'dan beklentim büyük benim.

Süpernöva olarak Law var vasıfsız. Hayattaki tek amacını, yaşama nedenini başkasına devredecek kadar utanmaz. Luffy'nin yancısı olarak devam edeceği hayatında başarılar dilerim bu vasıfsıza.

Kişinin yaptığı değiştirdiği olaylar/Bir kişinin gücü veya hikayedeki önemi=Vasıf bana göre :D
Yoksa tonla vasıfsız yan karakter var.
Luffy doğal olarak en vasıflı karakter serideki bu mantıkla. En vasıfsız ise tartışılır. Fakat Fuji demem buna adamın amiral olarak bambaşka bir amacı ve önemi var seride.
Ben Kong diyorum. Adam dünya hükümeti lideri 2 kere gözüktü unutuldu. Sitenin yarısı tanımıyordur bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık