Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Karakter

Sizce hangisi ?

• Sengoku

Kullanılan: 5 3.8%
  • Moria

Kullanılan: 6 4.5%
  • Riku

Kullanılan: 6 4.5%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.6%
  • Cobra

Kullanılan: 1 0.8%
  • Spandam

Kullanılan: 70 53.0%
  • Hannyabal

Kullanılan: 3 2.3%
  • Usopp

Kullanılan: 12 9.1%
  • Caribou

Kullanılan: 10 7.6%
  • Apoo

Kullanılan: 9 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    132
Fuji'ye vasıfsız diyenlerin çoğu Dof fanıdır. Yardım etmedi diye vasıfsız diyorlar. :D

Not: Anlamasınlar diye anketi bile kapalı yapmışlar :D
Yardım etmedi diye? Yahu adamı amiral yapmışlar, adam meyve yeteneģinden mütevellit tel kafesi ittiriyor. Yani o sahneyi görürken ben utandım, WG görse abi biz yapamıyoruz bu işi deyip yönetimi Dragona bırakırlardı herhalde. :)

Konuya gelirsek En vasıfsız bana göre Garptır. Tamamen balon karakteri kahraman ilan etmişler, Dragon Balldeki Satan mevzusunu işliyor mangaka resmen. Anketten ise Fujiyi seçtim tabi ki. :)

Yardım etmedi diye? Yahu adamı amiral yapmışlar, adam meyve yeteneģinden mütevellit tel kafesi ittiriyor. Yani o sahneyi görürken ben utandım, WG görse abi biz yapamıyoruz bu işi deyip yönetimi Dragona bırakırlardı herhalde. :)

Konuya gelirsek En vasıfsız bana göre Garptır. Tamamen balon karakteri kahraman ilan etmişler, Dragon Balldeki Satan mevzusunu işliyor mangaka resmen. Anketten ise Fujiyi seçtim tabi ki. :)
Utanç verici bir sahne zaten.O yaptığını herhangi bir sağ kol,amiral hatta yonko yapmış olsa yerin dibine girmişti çoktan.Hortumla dövülen crocodan beter durumdaydı.Ancak amiral olunca amiral seviciler toz konduramıyorlar. :D

Garp konusunda elde veri olsa kesin eklerdim ama şimdi o kahraman Roger ölümün kıyısına gelmiş laflarını çekmek istemedim. :/

O halk Riku'yu hakediyor işte. :/ Koltuğu da bırakmıyor çakal.Violet falan geçsin ben haketmiyorum da demiyor.
İşte öyle halka öyle amiral öyle kral.:D

Halkı da kendi gibi vasıfsız yapmış yıllarca, kafaları basmıyor gel tekrar kral ol diyorlar buna.:/

Ama hiçbiri amiral etmez. Yanındaki Maynard daha çok iş yaptı yahu.:D

Yav sen mangayı okumayı bırakmışsın cidden :)
Adamın gidip o konuda ki yorumlarına bak bence. Adamın zaten işine geliyor Luffy'e kumar oynuyor. Üstüne Shici sistemini kaldırmak istiyor. Dof bile diyor bana yardım etseydiniz diye ben kafamdan uydurmuyorum burada. Adam ne gösterdi orada? Gücünün ne kadarını kulandı? Yav adam oraya Luffy ile savaşmak için mi geliyor. Zar atıp duruyor habire ertelemek için en sonunda saldırıya geçiyor halk engel oluyor bu seferde.
Adamın amacı başka siz vasıfsız deyip duruyorsunuz. Smoker bile diyor biz bir şey yapamamıştık ama Fuji cidden bu işi yapmış diye. Neyse sizin görüşünüz değişmiyor.

Spandam'a nasıl vasıfsız diyebilirsiniz yahu, kafayı mı yediniz. :(
Ne olursa olsun tilki gibi zekasıyla en güçlü CP birimlerinden birini idare etmiş adam. Lucci gibilerine laf geçirmek vasıfsızların vasfı değildir. :/

Listedeki en vasıfsız adam Riku'dur. :(

İşte öyle halka öyle amiral öyle kral.:D

Halkı da kendi gibi vasıfsız yapmış yıllarca, kafaları basmıyor gel tekrar kral ol diyorlar buna.:/

Ama hiçbiri amiral etmez. Yanındaki Maynard daha çok iş yaptı yahu.:D
Gücü yetse Maynard Dof'a dalıp sivil kurtarıyordu dressrosada.Görev bilinci işte.
Riku umutsuz vaka.Klasik beceriksiz kral.İyi bir kral olsa zaten halk zengin olur parayı rahatça toplardı.

Yav sen mangayı okumayı bırakmışsın cidden :)
Adamın gidip o konuda ki yorumlarına bak bence. Adamın zaten işine geliyor Luffy'e kumar oynuyor. Üstüne Shici sistemini kaldırmak istiyor. Dof bile diyor bana yardım etseydiniz diye ben kafamdan uydurmuyorum burada. Adam ne gösterdi orada? Gücünün ne kadarını kulandı? Yav adam oraya Luffy ile savaşmak için mi geliyor. Zar atıp duruyor habire ertelemek için en sonunda saldırıya geçiyor halk engel oluyor bu seferde.
Adamın amacı başka siz vasıfsız deyip duruyorsunuz. Smoker bile diyor biz bir şey yapamamıştık ama Fuji cidden bu işi yapmış diye. Neyse sizin görüşünüz değişmiyor.
Adamın gücü var la, sırf ego yüzünden masumları kaderine terk etti.

Naruto'da Danzo'ya ne dersin? Pain köyü indirirken bu adamlarını ve kendini geri çekti, Kage olmak için sırf. Fuji'de buna benzer iş yaptı. Tek fark Naruto'da ölenler gösterilirken Op'de gösterilmedi. Nüfus sayımı yapılsın Rosa'da öyle konuşalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık