Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Vasıfsız Karakter

Sizce hangisi ?

• Sengoku

Kullanılan: 5 3.8%
  • Moria

Kullanılan: 6 4.5%
  • Riku

Kullanılan: 6 4.5%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.6%
  • Cobra

Kullanılan: 1 0.8%
  • Spandam

Kullanılan: 70 53.0%
  • Hannyabal

Kullanılan: 3 2.3%
  • Usopp

Kullanılan: 12 9.1%
  • Caribou

Kullanılan: 10 7.6%
  • Apoo

Kullanılan: 9 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    132
Fuji'ye vasıfsız diyenlerin çoğu Dof fanıdır. Yardım etmedi diye vasıfsız diyorlar. :D

Not: Anlamasınlar diye anketi bile kapalı yapmışlar :D

Adam amiralliğe zorunlu askerlikle getirilmiş ve amacı shichibukai sistemini kaldırmak. Devrimci bile olmuş olabilir şuan. Adam hükümeti ve denizcilerı sevmiyor yahu.

Yürekten denizci olsa hak vereceğim de neyse. Adamı yapmak istemediği şeylerden ötürü suçlamanız saçma cidden. Adamın amacı farklı.
Adamı silah zoruyla amiral yapmadılar herhalde, amiral olmayı kabul edip o mevkiye gelmiştir.

İş ahlakı diye bir şey var. Amacı farklı olsa bile o mevkiye göre davranmadığı çok açık. Kaldı ki eğer denizcilere ihanet içinde ise bu daha da büyük bir yanlış. Her halükarda kör oraya olmamış bir karakter.

Apoo be like;
Yonkou indircez, Shanksı alcaz alaşağı etçez
KAİDO SAMAAAAAAAAAAAA :oleyo2:

Tipini sevdiğim omurgasızı ya. Bir insan bu kadar vasıfsız olamaz. Çöp herif. Tipinde de meymemnet yok hareketlerinde yok kolları bir yamuk zaten meyvesi saçma ne tiksinç iğrenç bir karakter o öyle ya. Birde nova demişler buna ayıp be. Novaların 100 karası. Bir dayak yese keyiflencem de herkese abi çektiği için yiyemiyor tiksinç yaratık.

Apooyu gömebileceğim bir konu daha çok mutluyum lan :D

Şıklar 10 numara. Ne kadar Usopp'u sevmesem de yaptıklarından/katkılarından dolayı vasıfsız diyemiyorum. Spandam ve Riku arasında gidip geldim ama düşününce Spandam bile Riku'dan vasıflı. Riku bildiğin çöp. Oyum Riku'ya.

Edit: @Sir Crocodile +1

Çapsız kral Riku oldukça vasıfsız ancak bu yerel bir vasıfsızlık örneği.

Köramiral ise dünya geneli bir rezalete imza attı. O adayı oradakilerin başına yıkmalıydı ama kyaa Luffy-sama diyerek tayfaya katılacak kadar yavşadı Luffy'e. O yüzden bir numaram budur.

Bu arada Hannyabal reyizdir:respect:
Ben de hemen hemen aynısını yazardım. :D

Fuji 1 numara 2. kim olur onu seçelim.:D

Adam amiralliğe zorunlu askerlikle getirilmiş ve amacı shichibukai sistemini kaldırmak. Devrimci bile olmuş olabilir şuan. Adam hükümeti ve denizcilerı sevmiyor yahu.

Yürekten denizci olsa hak vereceğim de neyse. Adamı yapmak istemediği şeylerden ötürü suçlamanız saçma cidden. Adamın amacı farklı.
Fuji vasıfsızın tdk karşılığıdır fazla zorlama bence. :D Sevenleri bile bunu kabul ediyor.Hatta amiral seviciler bile.Kişiliğinden o kişiliğinden diye bahaneler arkasına sığınıyorlar ama kabul ediyorlar. :D

Her biri ayrı vasıfsız bir türlü karar veremedim.
Spandam vasıfsızlığının yanında şeref yoksunluğuna da sahip olduğu için oyum kendisine.

Apoo be like;
Yonkou indircez, Shanksı alcaz alaşağı etçez
KAİDO SAMAAAAAAAAAAAA :oleyo2:

Tipini sevdiğim omurgasızı ya. Bir insan bu kadar vasıfsız olamaz. Çöp herif. Tipinde de meymemnet yok hareketlerinde yok kolları bir yamuk zaten meyvesi saçma ne tiksinç iğrenç bir karakter o öyle ya. Birde nova demişler buna ayıp be. Novaların 100 karası. Bir dayak yese keyiflencem de herkese abi çektiği için yiyemiyor tiksinç yaratık.

Apooyu gömebileceğim bir konu daha çok mutluyum lan :D

Sana da gün doğdu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık