Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Ürpertici Çocuk

Hem gifle sınırlayıp hem diğer seçeneği koymak olmamış şimdi, Itachi kaç yaşındaydı o sahnede neresi çocuk (18 altına mı çocuk diyorsun..?), birde anket ürpertici olmakla, tehlikeli olmak arasında ikilemde kalmış,

Neyse gife göre veriyorsak oyu Gon diyorum..

Ek eleştiri: La şu anketleri açık anket yap artık, kim kime oy vermiş görelim :/..

Hem gifle sınırlayıp hem diğer seçeneği koymak olmamış şimdi, Itachi kaç yaşındaydı o sahnede neresi çocuk (18 altına mı çocuk diyorsun..?), birde anket ürpertici olmakla, tehlikeli olmak arasında ikilemde kalmış,

Neyse gife göre veriyorsak oyu Gon diyorum..

Ek eleştiri: La şu anketleri açık anket yap artık, kim kime oy vermiş görelim :/..
Gifle sınırlandırmak ile diğer seçeneği koymak farklı şeyler, önce şunu anlayın bir. Gifle sınırlandırdıklarım, ankete eklediğim karakterlerdir, diğer seçeneği ise ankete eklenmemişlerdir. Yachiru, Killua, Gon, Aang normal hallerinde normal çocuklarken gifteki sahnelerde korkutucudurlar, o yüzden bu ankette yer alıyorlar.

Itachi 13 yaşındaydı klanı katlettiğinde, Lucci de 13 yaşındaydı. Anketteki en büyük kişi Yuno 14-15 yaşlarında.

Ürpermek ile korkmak yakın anlamlı kelimeler. Bu anket açık şekilde 'Korkudan tüylerin diken diken olması' anlamı taşıyor, ikilem falan yok. Kendini gifi izleyen yahut olayın tanığı olan kişi olarak görürsen anlarsın olayı.

1- Açık anket yapmayı bilmiyorum.
2- Fişleme gibi olur o zaman, gizli oy açık sayım yapıyoruz işte, Anayasaya uygun yani. :(

valla bu giflere göre selim derim.genel olarak gaara,killua ve özelliklede alluka cok ürperticiler.

ama acık söyliyeyim gonun pitou karsısındaki hali beni epey etkiledi.yani tamam narutonun kuramayla gücünün tastıgını falan gördük ama,gon cok fenaydı.melek gibi cocuk bir anda ölüm makinesine döndü :D

o yüzden oyumu giftekilere ve selimin daha cok oy alacagına inanarak gona veriyorum :good:

Roronoa Zoro

Kesinlikle Aang, avatar halini görsem diz çöker tövbe isterim.

Ryner Lute

bir kaç tanesinin kim oldugunu bilmiyorum ama digerleri allukanın yanında sevimli melek gibi kalır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık