Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Ürpertici Çocuk

Aang

Alluka

Gaara

Gon

Gremmy

Itachi

Killua

Lucci

Selim

Yachiru

Yuno

Diğer [BELİRTİNİZ]

selim kısmı birtek bende mi açılmıyor merak ettim çocuğu

edit:açıldı,selim diyorum
edit:2 yok hocam izlemedim :D

Unknown

Alluka,Gaara,Killua,Selim

Aang ve Gon sadece 1 kere korkutucu göründüler onun dışın melek gibi çocuklardır :D Ama yukarıdaki arkadaşların içinde şeytan kaçmıştır :good:

Karar veremedim yanlız şimdilik oy kullanmıcam :artiz:

Alluka,Gaara,Killua,Selim

Aang ve Gon sadece 1 kere korkutucu göründüler onun dışın melek gibi çocuklardır :D Ama yukarıdaki arkadaşların içinde şeytan kaçmıştır :good:

Karar veremedim yanlız şimdilik oy kullanmıcam :artiz:
Karakterin kendisine değil, koyduğum gifteki sahnesine bakıp oy kullanacan, yanlış anlamışın olayı. :artiz: Hem Aang avatar statede her zaman korkutucudur. Geçtiği tüm sahnelerde öyle oldu. :S

Konu gayet güzel olmuş bilmediğim bazı güzel karakterler var. ;) Zaten önceden beri ilgimi çekiyordu bazıları.Mesela Killuayı avatarlarda görüyordum sayende ismini öğrenmiş oldum.Eline sağlık.:good:

selim kısmı birtek bende mi açılmıyor merak ettim çocuğu

edit:açıldı,selim diyorum

Selim Bradley fenadır.Führer'in oğlu korkutucu olmayacakta kim korkutucu olacak. :D

wholock

Selim tabi ki ya. Onun da homunculus olduğunu öğrenince bildiğin tırsmıştım noluyo lan diye :D

Unknown

Karakterin kendisine değil, koyduğum gifteki sahnesine bakıp oy kullanacan, yanlış anlamışın olayı. :artiz: Hem Aang avatar statede her zaman korkutucudur. Geçtiği tüm sahnelerde öyle oldu. :S
Yok ben karakterin genel korkutuculuğunu göze aldım.Çocuğun boş yere günahını alıyorsun :( Melek gibi çocuk en ürpertici seçilse ne olacak :artiz: Ayrıca orda korkutucu yerine bana daha epic gözüküyor...

Gifleride işin içine katarsak Aang yine oy almaz :/ Gon ama baya korkutucu :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık