Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi
Biri zaman çarkı mı dedi!
En sağlam köklü fantastiklerdendir.
Gelmişken sessiz evi bitirdim.
Şu an 3 kitabı beraber yürütüyorum (ibni sina metafizik, nietche iyiliğin ve kötülüğün ötseinde ve dido satiryu benden selam söyle anadoluya)
Bu arada yukardan birisi kırmızı pazartesiye pohpoh demiş ama
Kırmızı pazartesi aşkı anlatır. Hiç aşk ile baktın mı olaya? Namus aşkı, kadın aşkı, intikam aşkı...
Garcianın tüm romanları aşkı anlatır aslında.
Neyse
Evet daha yeni başladım ama hayırlısı bitişini görebilecek miyim acaba :D Daha 100. sayfada falanım ilk kitabın.

Öff zaman çarkını okuyorsan serinin yanında tevrat kuran ve kelt mitolojisi okumanı öneririm. Yanına 4. Kitaba doğru manas ve oğuz kağanı okursan göndermeler daha hoş oluyor.
Tabi okumadıysan esinlendiği kitaplarıda bir oku(dune lotr elric)

İki hafta önceki mesaj: http://www.korsanfan.com/konu/en-son-hangi-kitabı-okudunuz.917/page-32#post-435086

Sonrasında okuduklarım;
1- Amin Maalouf-Yolların Başlangıcı
-Tarihi yönüyle iyi bir biyografi türü. Okunmasını tavsiye ederim. Amin'in kitaplarını genelde tavsiye ederim. Bu da fena değil.

2- Ahmet Sever-Abdullah Gül ile 12 Yıl
- Objektifliği sorgulanabilir ama yakın tarihe ışık tutuyor. Lakin tarihleri çok karışık bir şekilde ele almış. Yıllar arası gidip geliyor. Bu yönü kitabın beni en rahatsız eden yönüydü.

3- Taha Akyol- Türkiye'nin Hukuk Serüveni
- Çok iyi ve farklı kesimlerin görüşleri ile ele alınmış bir eser. Rahatlıkla tavsiye edebilirim. Özellikle hukuk öğrencilerinin okumalarını tavsiye ederim.

Sıradakiler;
1- Nihal Atsız- Ruh Adam
2- Mustafa Ulusoy- Evlilikler, Yalnızlıklar, Umutlar
3- Tarık Tufan- Ve Sen Kuş Olur Gidersin

Pahalı ya, özel bir yerde indirim falan mı oldu diye merak etmiştim. Yinede teşekkürler.
Sayfa sayısı arttıkça doğal olarak parası da artıyor, zaten her kitabın içinde dört kitap olduğunu düşünürsen ucuz bile diyebilirsin, kitap başı 750 sayfa olsa ve her kitap 50 lira olsa, sayfaya göre baktığında anormal bir fiyatı olmadığını göreceksin :(
Bu bir yana, epub olarak indirip, telefonundan, tabletinden falan çok rahat bir şekilde okuyabilirsin. Göz yormuyor.

Sayfa sayısı arttıkça doğal olarak parası da artıyor, zaten her kitabın içinde dört kitap olduğunu düşünürsen ucuz bile diyebilirsin, kitap başı 750 sayfa olsa ve her kitap 50 lira olsa, sayfaya göre baktığında anormal bir fiyatı olmadığını göreceksin :(
Bu bir yana, epub olarak indirip, telefonundan, tabletinden falan çok rahat bir şekilde okuyabilirsin. Göz yormuyor.
Böyle bir yorum senden beklemezdim.:( Sayfa sayısına göre fiyat belirlemek.:( Koleksiyon gibi bir derdim hiç olmadı ama kağıdı hissetmek istiyorum. Kitabı tutarken elin biraz ağrıyacak, şekilden şekle gireceksin.Her şeyden önemlisi sıcak bir çay ile okuyacaksın.

Bu arada link var mı? Tele veya pcye bedava indirmek için.:)

Böyle bir yorum senden beklemezdim.:( Sayfa sayısına göre fiyat belirlemek.:( Koleksiyon gibi bir derdim hiç olmadı ama kağıdı hissetmek istiyorum. Kitabı tutarken elin biraz ağrıyacak, şekilden şekle gireceksin.Her şeyden önemlisi sıcak bir çay ile okuyacaksın.

Bu arada link var mı? Tele veya pcye bedava indirmek için.:)
Fiyatı ben belirlemiyorum ki, yani bu benim yorumum değil gerçek :( Tabi sayfa kalitesi, cilt gibi unsurlarda söz konusu olabiliyor.

Şöyle on kitabın linkini buldum. Yeni bahar, başlangıç kitabı olarka geçiyormuş fakat şöyle bir bakındım. Dünyanın Gözüyle de başlayabilirsin. Link
Zaten sen bunları okuyana kadar... :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık