Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Başlığı görünce benim de aklıma ilk gelen Balıkadam adası oldu. Uzun, sıkıcı karakterlerle dolu bir arctı. Tabii beğenmememizde beklentinin de yüksek olduğu düşünülebilir. Pek çok Türk seyircinin güncel olarak takip ettiği ilk arclardandı ve 2 yıllık atlayıştan sonra karakterlerin gelişimini görmeyi bekliyorduk.

Skypiea arcı en sevdiğim arclardan ama neden bazılarının sıkıcı bulduğunu anlayabiliyorum. Neden çok güzel bir arc olduguna dair pek çok şey yazabilirim. Sonrasında gelen G-8'i de dahil edersek eski tarz One Piece'nin son kısmıydı. Daha sonra komik, eğlenceli kısımlar azaldı. Seri detaylanmaya ve ciddileşmeye başladı.

Balık adam arc dresrosa ve punk hazard'dan bence iyidir.
Balık adam arcı bir daha izlerim.punk hazard ve dresrosayi izlemem.
Bareque workste leşti.

East Blue dönemindeki atmosfer bırak One Piece'i, hiçbir anime manga(battle shounen) serisinde yok neredeyse. Ona yakın Jaya ve Davul adası kısımları var sadece.

Her arc'ın ayrı bir teması alt mesajı olduğu derin bir dönemdi.(Buggy ve Arlong arc'da hazine, Alvida arc'da cesaret, feda etmek gibi...)

One Piece'in en iyi kısımları East Blue dönemi. Ki bence hiçbir seri o döneme yaklaşamaz.(Belki Naruto Zabuza arc...)
Alabasta’da çok iyiydi bence. Rosa’nın olmuşu. Aslında Marineford’a kadar seri gayet iyi ilerliyordu. East Blue atmosferi azalmıştı ama arclar kendi temalarını koruyor, birbirine benzemiyordu. W7-Enies Lobby kendini aştığı zamanlardı zaten serinin.

Aslında 2009’dan beri vardı. Ben bu foruma naruto için üye olmuştum. One piece takip ettiğim yan seriydi. Sıkıcı değil çok sıkıcı ve üst düzey işsizlik isteyen bir seri. Sadece sonunu merak ettiğimden takip ediyorum. Önemsiz bölümler dısında atlaya atlaya okumanı yada izlemeni, gerekirse bölüm biriktirmeni tavsiye ediyorum.
Kanka senin tavsiyen bakış açısına göre değişir.Ve izlediğin seride atlaya atlaya izliyorsan zaten sıkılırsın bu basit; çünkü konuyu,anlatılmak isteneni bilemezsin.Ben One piece'den seriyi bıraktıracak kadar hiç sıkılmadım.Sıkıldığım kısımlar oldu;Ama ileri atmak en son seçeneğim olur her zaman.Ve eğlenmeye odaklıyım daha çok.

Alabasta’da çok iyiydi bence. Rosa’nın olmuşu. Aslında Marineford’a kadar seri gayet iyi ilerliyordu. East Blue atmosferi azalmıştı ama arclar kendi temalarını koruyor, birbirine benzemiyordu. W7-Enies Lobby kendini aştığı zamanlardı zaten serinin.
Tabii Arabasta, Water 7, Enies Lobby bu üçü de çok iyi arclar. Ancak yaratılan atmosfer bakımından East Blue daha öndedir.

Arabasta her türlü Rosa ve WCI'den daha iyi bir arc zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık