Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Aklımda tek bir soru var,anime tamamen sıkıcı ise neden 2012'den beri kurulu bir hesabın var? istediğin yerde bulunma hakkın var ama... Sence uzun süre değil mi? bu nasıl animeyi sıkıcı bulmak?
Aslında 2009’dan beri vardı. Ben bu foruma naruto için üye olmuştum. One piece takip ettiğim yan seriydi. Sıkıcı değil çok sıkıcı ve üst düzey işsizlik isteyen bir seri. Sadece sonunu merak ettiğimden takip ediyorum. Önemsiz bölümler dısında atlaya atlaya okumanı yada izlemeni, gerekirse bölüm biriktirmeni tavsiye ediyorum.

Aslında 2009’dan beri vardı. Ben bu foruma naruto için üye olmuştum. One piece takip ettiğim yan seriydi. Sıkıcı değil çok sıkıcı ve üst düzey işsizlik isteyen bir seri. Sadece sonunu merak ettiğimden takip ediyorum. Önemsiz bölümler dısında atlaya atlaya okumanı yada izlemeni, gerekirse bölüm biriktirmeni tavsiye ediyorum.
Kardeş ne saydın be :) Durum İsland'ı beğenmişsindir en azından? :)

Kardeş ne saydın be :) Durum İsland'ı beğenmişsindir en azından? :)
Davul adasını beğenmeyen bir One Piece takipçisi düşünemiyorum. Gerçi East Blue'daki havayı bile özümsememiş sıkıcı bulan insanlar var. :mad: Şaşırmamak lazım.

One Piece ruhunu en iyi yansıtan yerler East Blue saga ve Drum island. Gerisi yalan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık