Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sıkıcı Ark

En Sıkıcı Arc?

• Kullanılan toplam oy
    247
Aslında insanlar güncel takip ettiği için bir nevi öyle geliyor olabilir. Thriller bark ve Skypeia'yı güncel takip etmeyi düşünemiyorum.
Ben balık adam adasının sonlarından beri güncel takip ediyorum. Hiç bir zaman bu kadar sıkılmamıştım ki Wano bitene kadar seriyi bırakma kararı aldım zaten.

Hepsi sıkıcı. Güncele yakın zamanda gelenler hep 2 yıl sonraki arcları işaretlemiş. - ki bence de hala öyle. Ama skypia gibi gereksiz uzayan bir arc cok kötüydü. Impel downda her bölümde sadece 1 katta luffy’nin koşması intihar sebebiydi. Ben bu seriyi ilk sıfırdan izlerken bile hep atlaya atlaya gittim. Oturup tüm sahnelerini izlemek için muazzam derece işsiz olmak lazım. Yıllarca hep bu serideki sınırsıza yakın karakter sayısından övündüler. Bana göre ise ana hikayede katkısı olmayan yüzlerce karakterin hiçbir anlamı yok.

Üye silindi 1004

İki yıllık zaman atlamasından önce hep Skypiea birinci gelirdi. Punkhazard gibi muazzam bir arc'ın dokuz oy alıp, Skypiea'ın 11 alması anlamsız geldi.

Hepsi sıkıcı. Güncele yakın zamanda gelenler hep 2 yıl sonraki arcları işaretlemiş. - ki bence de hala öyle. Ama skypia gibi gereksiz uzayan bir arc cok kötüydü. Impel downda her bölümde sadece 1 katta luffy’nin koşması intihar sebebiydi. Ben bu seriyi ilk sıfırdan izlerken bile hep atlaya atlaya gittim. Oturup tüm sahnelerini izlemek için muazzam derece işsiz olmak lazım. Yıllarca hep bu serideki sınırsıza yakın karakter sayısından övündüler. Bana göre ise ana hikayede katkısı olmayan yüzlerce karakterin hiçbir anlamı yok.
Aklımda tek bir soru var,anime tamamen sıkıcı ise neden 2012'den beri kurulu bir hesabın var? istediğin yerde bulunma hakkın var ama... Sence uzun süre değil mi? bu nasıl animeyi sıkıcı bulmak?

Kendi adıma en çok sıkıldığım kısım;

Bomba patladıktan sonra WCI. Oraya kadar pek sıkılmamıştım hatta belli yerlerini çok beğenmiştim. Belli bi yerden sonra hiç keyif alamadım. Öyle ki Katakuri dövüşünden bile gram zevk almamıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık