Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Ark Prensesi

En Sevdiğiniz Prenses?

• Kullanılan toplam oy
    184
Yani kurtulması için ona birisinin senin üçüncü gözün güzel demesi yetiyormuş. Gayet basitmiş aslında. :D

Kafasın allak bullak olmasıyla insan öldürmekten zevk almasının alakası pek yok. Diğer kardeşlerinin üçüncü gözü falan yoktu, ama rahatlıkla insan öldürebiliyorlardı. Pudding insanları rahatlıkla öldürmesinin de geçmişte yaşadıkların pek ilgisi yok o yüzden. Çocukların yetiştirilme şekilleri o zaten. Bu yüzden geçmişteki görevleri yüzünden sadece kendisine ikinci bir persona oluşturdu. İki kişiliğinde de insan yaşamı falan pek önemli değildi. Hatta Sanji olmasa Germa ve tayfayı yine önemsemeyecekti orada.

Yinede o an için ilk kez işe yaradı. :D Tebrik etmek gerekiyor bu yüzden.
Buna benim yapabileceğim bir şey yok. Seride sunulana göre öyle.

Üye silindi 1004

Yok artık, onlar bunlar kadar etkili değil bu koyduklarımın hepsinde bir kurtarılma var yani... Ya da arc ın başlama nedenleri, bu karakterlerin hepsi
Nasıl etkili değil? Shirahoshi’nin annesinin ölümü hala hikayeyi etkiliyor. Becca’nın annesi dediğin gibi etkisiz olabilir. Ayrıca Vivi’den beri hiçbir prenses arkın başlama sebebi değil. Dressrosa, prenses olmasa bile akıp gidecekti. Aynısı Wano ve balıkadam adası içinde geçerli. Ayrıca Becca’nın kurtulmaya da ihtiyacı yoktu. Gladyatör olarak geçinip gidiyordu. Bizimkiler ortalığı karıştırmasa Hiyori de aynen devam ederdi. Vivi’den beri diğer tüm prensesler yan rollerde ve zayıf.

Asıl Sanji'yi buraya koymamak cinsiyetçilik. Erkek olması prenses olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Vivi bile Sanji kadar prenseslik yapmamıştır.
Saçmalama. Sanji bir erkek. Bunu övmek için demiyorum. Cinsiyeti bu. Eğer Sanji'den bahsedeceksen böyle bir konuda Arc prensi olarak bahsetmelisin.

Sanji'ye ağladı diyebilirsin, kurtarılmayı bekledi diyebilirsin, Vivi gibiydi tıpkı diyebilirsin. Ama kalkıpta sırf dalgasını geçelim diye Sanji'ye prenses demek terbiyesizlik. Sanji filan umrumda değil bu kadınlara hakaret.

Geçenlerde forumun öküzü yine Sanji ile dalga geçmek için Sanji elinin hamuruyla erkek işine karışmasın demişti. Elinin hamuru ile erkek işine karışmak deyimi yıllardır erkeklerin kadınları pasifize etmek için kullandığı bir deyimdi. Cinsiyetçilkten şikayet ettim ipleyen olmadı.

Forumda bir garip. Böyle söyleyince biz duyar kasan oluyoruz ya da meriç. En sevmediğim tarz insanlardır onlar ve bana onların yakıştırması yapılıyor.

Nasıl etkili değil? Shirahoshi’nin annesinin ölümü hala hikayeyi etkiliyor. Becca’nın annesi dediğin gibi etkisiz olabilir. Ayrıca Vivi’den beri hiçbir prenses arkın başlama sebebi değil. Dressrosa, prenses olmasa bile akıp gidecekti. Aynısı Wano ve balıkadam adası içinde geçerli. Ayrıca Becca’nın kurtulmaya da ihtiyacı yoktu. Gladyatör olarak geçinip gidiyordu. Bizimkiler ortalığı karıştırmasa Hiyori de aynen devam ederdi. Vivi’den beri diğer tüm prensesler yan rollerde ve zayıf.
Ya ayrıntılı baktığın zaman öyle ama arc ı okuduğun zaman bu kadın karakterlerin hepsi etkili mi? Etkili ya Shirahoshinin annesi olabilirdi ama ben koymadım. Yani sana göre zayıf geliyor ama bence çok da ön planda olmalarına gerek yok.

Saçmalama. Sanji bir erkek. Bunu övmek için demiyorum. Cinsiyeti bu. Eğer Sanji'den bahsedeceksen böyle bir konuda Arc prensi olarak bahsetmelisin.

Sanji'ye ağladı diyebilirsin, kurtarılmayı bekledi diyebilirsin, Vivi gibiydi tıpkı diyebilirsin. Ama kalkıpta sırf dalgasını geçelim diye Sanji'ye prenses demek terbiyesizlik. Sanji filan umrumda değil bu kadınlara hakaret.

Geçenlerde forumun öküzü yine Sanji ile dalga geçmek için Sanji elinin hamuruyla erkek işine karışmasın demişti. Elinin hamuru ile erkek işine karışmak deyimi yıllardır erkeklerin kadınları pasifize etmek için kullandığı bir deyimdi. Cinsiyetçilkten şikayet ettim ipleyen olmadı.

Forumda bir garip. Böyle söyleyince biz duyar kasan oluyoruz ya da meriç. En sevmediğim tarz insanlardır onlar ve bana onların yakıştırması yapılıyor.
Önemli olan nasıl hissettiğin değil mi? Sanji istediği zaman premses olabilir.

Son düzenleme:

Ya zaten başlı başına arc prensesi kavramına baktığın zaman bile bir cinsiyetçiliğin olduğunu görebilirsin her arc'da mağduru oynayan bir kadın ya da çocuk figürü oluyor ki bu op'da genellikle kadınlar oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık