Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevilen Ark Prensesi

En Sevdiğiniz Prenses?

• Kullanılan toplam oy
    184
Şıklarda Prenses 'te var premses olanlar da var.
Bence En iyi Prenses Reiju'dur.
Diğerleri gibi sulugöz değil.
Oyumu ona vereyim dedim baktım yok.
Sonra İkinci sıraya Green Bit Prensesi Mansherry'i koyarım dedim. Oda yok.
Sağdan soldan bulduğunu premses yapmışsın :)
Listeye onuncu sıradan giren adayı rektör yapma kabiliyetidir bu :)
Bunda haklısın ben unutmuşum, keşke konuyu okusaydın da ondan sonra böyle güzel bir yorum yazsaydın.

Aralarında en çok çabalayan, içinde bulunduğu durumu değiştirmek için bir şeyler yapan karakter Vivi idi. Sonrasında da Nami ve Rebecca gelir sanırım.

Pudding ve Robin de ise kabullenmişlik boyun eğmişlik vardı.

Üye silindi 1004

Yav sen konunun yazı kısmını okumadın herhalde? :D premses seçenekeleri az diye koydum, bunlarda arc premsesi sayılır.
Okudum ama pek anlamlı gelmedi. Robin veya Nami yerime bence Iva daha uygun olurdu mesela. En azından kadın bir ülkenin kraliçesi prensesi gibi. Denizkızı prensesinin annesi de koyulabilir. Dediğim gibi Sanji, Robin ve Nami’den çok daha uygun bu ankete. Becca’nın annesi de koyabilir mesela. Ark prensesi sayılırlar ve çok daha makuller.

Aralarında en çok çabalayan, içinde bulunduğu durumu değiştirmek için bir şeyler yapan karakter Vivi idi. Sonrasında da Nami ve Rebecca gelir sanırım.

Pudding baya baya zevk alıyordu ya, ne boyun eğmişliği. Tayfayı zevkle yok edecekti, şansa Sanj onun çirkin üçüncü gözünü güzel buldu. Yoksa Sanji orada ölecekti.

O incecik sesle sşifkasşj
Çok kötü ya. Ama tatlı hahaha :D
Aralarında en çok çabalayan, bulunduğu durumu değiştirmek için bir şeyler yapan karakter Vivi idi. Sonrasında da Nami ve Rebecca gelir sanırım.

Vivi gerçekten çaba harcadı. Zaten Vivi’nin bizimkilerle yolculuğu Yüce Zoro reisin mükemmel gücü ve kudreti sayesinde başladı. Igaram baktı bu adam süper güçlü hemen yapıştı hey gidi günler hey :D

Üye silindi 1004

Pudding baya baya zevk alıyordu ya, ne boyun eğmişliği. Tayfayı zevkle yok edecekti, şansa Sanj onun çirkin üçüncü gözünü güzel buldu. Yoksa Sanji orada ölecekti.
Sanji yokluğun özenti yemin ediyorum. O üçüncü gözü görsem oracaktı çığlığı patlatır ağlamaya başlardım. Sanji üç değil 13 gözü olsa bile yine beğenirdi.

Pudding Ana'nın kendisini sevmediğini ve çirkin bulduğunu biliyordu. Ve Mom'ın verdiği görevlerden dolayı aklı allak bullak olmuştu, zevk alma durumu kendiliğinden olan bir şey değildi. Mesela Bellamy yaptığı zorbalıklardan zevk alıyordu ya da Arlong. Pudding'de durum farklı.

Sanji ile gidebilecekken yine hak etmediğini düşünüp geride kaldı. Yani o kadar basit değil.

Okudum ama pek anlamlı gelmedi. Robin veya Nami yerime bence Iva daha uygun olurdu mesela. En azından kadın bir ülkenin kraliçesi prensesi gibi. Denizkızı prensesinin annesi de koyulabilir. Dediğim gibi Sanji, Robin ve Nami’den çok daha uygun bu ankete. Becca’nın annesi de koyabilir mesela. Ark prensesi sayılırlar ve çok daha makuller.
Yok artık, onlar bunlar kadar etkili değil bu koyduklarımın hepsinde bir kurtarılma var yani... Ya da arc ın başlama nedenleri, bu karakterlerin hepsi
Çok kötü ya. Ama tatlı hahaha :D

Vivi gerçekten çaba harcadı. Zaten Vivi’nin bizimkilerle yolculuğu Yüce Zoro reisin mükemmel gücü ve kudreti sayesinde başladı. Igaram baktı bu adam süper güçlü hemen yapıştı hey gidi günler hey :D
O zamanlar daha animeden izliyorum Vivi ile Zori yi shipliyordum. :D

Pudding Ana'nın kendisini sevmediğini ve çirkin bulduğunu biliyordu. Ve Mom'ın verdiği görevlerden dolayı aklı allak bullak olmuştu, zevk alma durumu kendiliğinden olan bir şey değildi. Mesela Bellamy yaptığı zorbalıklardan zevk alıyordu ya da Arlong. Pudding'de durum farklı.

Sanji ile gidebilecekken yine hak etmediğini düşünüp geride kaldı. Yani o kadar basit değil.
Yani kurtulması için ona birisinin senin üçüncü gözün güzel demesi yetiyormuş. Gayet basitmiş aslında. :D

Kafasın allak bullak olmasıyla insan öldürmekten zevk almasının alakası pek yok. Diğer kardeşlerinin üçüncü gözü falan yoktu, ama rahatlıkla insan öldürebiliyorlardı. Pudding insanları rahatlıkla öldürmesinin de geçmişte yaşadıkların pek ilgisi yok o yüzden. Çocukların yetiştirilme şekilleri o zaten. Bu yüzden geçmişteki görevleri yüzünden sadece kendisine ikinci bir persona oluşturdu. İki kişiliğinde de insan yaşamı falan pek önemli değildi. Hatta Sanji olmasa Germa ve tayfayı yine önemsemeyecekti orada.

Sanji yokluğun özenti yemin ediyorum. O üçüncü gözü görsem oracaktı çığlığı patlatır ağlamaya başlardım. Sanji üç değil 13 gözü olsa bile yine beğenirdi.
Yinede o an için ilk kez işe yaradı. :D Tebrik etmek gerekiyor bu yüzden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık