Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    69
Değil abi işte. İlla 500 saat izle demiyorum da bir iki kesitine bakıp bu adam hıyar demek haksızlık gibi geliyor bana. Benim kendisiyle konuşmuşluğum var, derdimi dinlemişliği var. Gayet güzel sohbet ediliyor, düşünceli yaklaşıyor. Eğlence sektörü içinde olduğu için bazen gözüne eğreti gelebilir ama bu onun kötü biri olduğunu göstermez.
Abicim bu konseptin kendisi zaten sıkıntılı değil mi neden ulvi bir şeymiş gibi ele alıyoruz ki? Tepki videosu çekip oyun oynamak yerine dert dinliyor yayın açık şekilde. Üstelik karşılıklı etkileşim olduğu için eminim hayvan gibi izlenme de kasıyordur bu formatta. Bir insanı gerçekten dinlemek anlamak acısını paylaşmak yardımcı olmak istiyorsan samimiysen bunu özelden yaparsın. Milletin acısına ekmek basıp prim yapacağına maden iyisin git konuş teke tek. Onca insanın izlediği yayında insanların derdi üzerinden prim kasmak nedir bu adam gerçekten iyi biri olsa dahi bu hareket ne kadar samimi sence dostum? Hani seni The Boys evreninde göndersek Homelander cosplayi yapacakmış gibi bir hava veriyorsun. Bu mevzuların çoğu kolpadır fazla bağlanma canın sıkılmasın sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık